Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Do połowy marca br. potrwają prace remontowe w salonie łazienkowym fimy Behrendt w Brodnicy. Jak informuje Marian Behrendt, właściciel firmy, remont związany jest ze zmianą ekspozcyji, a także przeprofilowaniem oferty firmy.
Zmiany dotyczą przede wszystkim proponowanej w naszym salonie oferty płytek ceramicznych – mówi Marian Behrendt. – Wycofujemy z niej drogie produkty zachodnich wytwórców, a ofertę uzupełniamy kolekcjami wiodących polskich producentów. 
Wszystkie nowo powstałe boksy aranżowane są przez projektantów współpracujących z firmą Behrendt. Właścicielom zależało na kompleksowym urządzeniu ekspozycji, dlatego każdy boks wygląda jak prawdziwa łazienka. Część z nich dostosowano nawet rozmiarami do małych łazienek w blokach. Całość powierzchni przeznaczonej na ekspozycję nie zmieni się – będzie to 400 m2.
Stawiamy na współpracę z takimi polskimi producentami płytek jak Opoczno, Paradyż, Tubądzin, Cersanit, Cerrol, Cerrad i inne. W przypadku innych dostawców polegać będziemy na sprawdzonych produktach i relacjach handlowych – dodaje Marian Behrendt.
To jednak nie koniec tegorocznych inwestycji prowadzonych przez firmę. W połowie 2007 r. planowane jest uruchomienie nowego Salonu Techniki Grzewczej firmy Behrendt. Zostanie tam utworzona ekspozycja z ok. 20 czynnymi kotłami – 1- i 2-funkcyjnymi, kondensacyjnymi, przepływowymi ogrzewaczami wody itp.
Nowy salon powstanie na piętrze istniejącego już salonu techniki grzewczej i docelowo stać ma się miejscem, w którym odbywać się będą szkolenia i treningi dla instalatorów, projektantów i przedstawicieli branży.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA