Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Prezentacja systemu S 01, który został opracowany przy współpracy z biurem architektonicznym Engel & Zimmermann, była wydarzeniem numer jeden na stoisku Hewi. Rozwiązanie modułowe łączy w sobie funkcjonalność wielu produktów, a optycznie daje wrażenie czystych, gładkich powierzchni. Każdy użytkownik, według własnych potrzeb, ma łatwy dostęp do wybranych funkcji w momencie kiedy chce z nich skorzystać. Umożliwiają to wysokiej jakości pneumatyczne mechanizmy Đ dzięki nim poszczególne produkty łatwo się rozkładają, a po użyciu chowają. W ramach systemu S 01 zaprojektowano moduły dla obszaru wokół umywalki, WC i prysznica. Według zapewnień firmy Hewi, system ten pojawi się w sprzedaży w przyszłym roku.
Również dotychczasowe, doceniane już przez rynek serie zostały uzupełnione. Asortyment serii 805 ze szczotkowanej stali szlachetnej został poszerzony o osiem nowych produktów przeznaczonych przede wszystkim do obiektów użyteczności publicznej i obiektów komercyjnych.
Inna nowość firmy Hewi to kolekcja White Edition, która uzupełnia przeznaczoną dla koneserów nowoczesnego wzornictwa serię LifeSystem. Koncepcja LifeSystem White Edition bazuje na modnym ostatnio we wzornictwie użytkowym kolorze białym oraz nowoczesnych kształtach. Biały kolor powoduje, że produkty mimo nowoczesnych i zdecydowanych kształtów elegancko wtapiają się w aranżację łazienki co ułatwia estetyczne zaprojektowanie pomieszczeń sanitarnych.
W trakcie targów na stoisku Hewi zostało przeprowadzonych 215 tys. rozmów handlowych, było to o 12 % więcej niż przed dwoma laty. Stoisko odwiedziło kilkudziesięciu gości z Polski, co potwierdza rosnące zainteresowanie architektów i firm handlowych tematyką łazienek bez barier i łazienek publicznych.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA