Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Innowacje firmy Hansgrohe mają długą tradycję. Dłuższą niż 100 lat. Dzięki nieustająco nowatorskim, oryginalnym pomysłom Hansgrohe to lider nie od dziś w dziedzinie designŐu, funkcji i jakości. Podczas Międzynarodowych Targów ISH 2007 we Frankfurcie nad Menem można było po raz kolejny spotkać się z magią innowacji wszystkich trzech marek. Przedstawiamy niektóre z nich.

Raindance Rainfall Radość kąpieli w skali XXL na jeszcze jeden, oryginalny sposób! Wkomponowany w architekturę minimalistycznego wnętrza, z jednostką sterującą w ścianie, ten nowatorski system prysznicowy pozwala cieszyć się wodą w jej najbardziej naturalnych postaciach: miękkiego,  oddychającego deszczu, masujących wirów i porywającego wodospadu.

Raindance Connect Showerpipe Ten zaskakująco innowacyjny system prysznicowy pozwala cieszyć się komfortem deszczowej kąpiel w skali XXL bez żmudnych i pracochłonnych remontów łazienki. Pasuje wszędzie tam, gdzie jest już jakaś główka prysznicowa Đ  tak do wanny jak i brodzika. Wystarczy zamontować na ścianie przewodzący  wodę drążek i podłączyć główkę prysznicową. Główka prysznicowa to jednocześnie wtyczka, dzięki której za jednym kliknięciem z głowicy talerzowej popłynie rozłożysty, napowietrzony deszcz. Przyłącz się do zabawy!

WORLD OF STYLE/S: Talis2 Legendarna już rodzina armatury łazienkowej World of StylE/S powiększyła się o nową linię Talis2. Dzięki temu dobór stylu łazienkowego wnętrza do osobowości jej użytkownika jest teraz jeszcze bardziej precyzyjny. Jeśli geometryczne formy wydają Ci się za chłodne, zbyt zdecydowane to nie szkodzi. Linia Talis E2 pozwala na łączenie w jednej przestrzeni miękkich organicznych form i geometrycznych kontrastów.
W dodatku nowa linia Talis2 zdecydowanie wyróżnia się estetyką w swojej klasie cenowej, dowodząc tym samym, że doskonałe wzornictwo nie musi być kosztowne. Teraz w jeszcze przyjemniejszej wiosennej ofercie cenowej!

AXOR
Baterie elektroniczne Axor Starck i Axor Starck X
Klasyka łazienkowego designu w wersji hi-tec. Nowe baterie elektroniczne to doskonałe rozwiązanie zarówno dla przestrzeni publicznej jak i prywatnej przestrzeni mieszkalnej. Elektronika jest teraz na czasie. Starck jest ponadczasowy.

Akcesoria Łazienkowe, design by Tord Boontje Zaprojektowana przez holenderskiego projektanta kolekcja ceramiki ăThe Other Side CeramicsÓ ukazuje piękno przyrody we wszystkich jej stadiach Đ pąków, kwiatów, pędów. Z kolei lustra z kolekcji ăHello LovelyÓ dodatkowo nadają roślinnej ornamentyce bajkowej, trójwymiarowej głębi. Wszechobecna moda na wycinanki zawitała nareszcie do łazienki! Takie dodatki to wymarzone uzupełnienie nostalgicznej kolekcji łazienkowej Axor Montreux.

PHARO
Duschpaneel SideWay to design inspirowany funkcjonalnością. Za atrakcyjnym, płaskim profilem panela dosłownie ăchowają sięÓ przemyślane rozwiązania techniczne marki Pharo.
Wśród nich zintegrowana prowadnica węża SlideGuide, która zapobiega niepożądanym kontaktom z wężem prysznicowym podczas kąpieli. Poza tym za komfort kąpieli odpowiada 5 dysz bocznych FlatJet z możliwością aktywacji w dwóch strefach masażu oraz dysk prysznicowy Raindance S 150 AIR 3jet, oczywiście z opatentowaną technologią napowietrzania wszystkich 3 strumieni. Umiejscowiona dyskretnie z boku armatura oraz 3 półki z możliwością szybkiego demontażu przydają temu niezwykłemu panelowi zalet estetyki i funkcji. Do wyboru panel w kolorze chrom mat lub białym w zaskakująco atrakcyjnej cenie.

 

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA