Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

W  roku 2009 Targi ISH we Frankfurcie obchodziły 50 rocznicę istnienia. Część łazienkowa opatrzona hasłem „The Bathroom Experience” idealnie wpisała się w produkty, jakie zostały pokazane przez firmę Kaldewei.

KALDEWEI jest wiodącym producentem wanien, brodzików i wanien z hydromasażem z 3,5 mm stali emaliowanej. W swojej ofercie firma posiada ponad 250 modeli wanien i brodzików: klasyczne kształty prostokątne, nowoczesne formy owalne, obszerne wanny narożne, czy rozwiązania dla miłośników kąpieli we dwoje. Oferujemy dużą gamę brodzików: klasyczne kwadratowe, rozwiązania półokrągłe, pięciokątne, a także brodziki superpłaskie, pozwalające na zabudowę w płaszczyźnie podłogi.
Rok 2009 to dla Kaldewei przede wszystkim wyjątkowa paleta nowości oraz gra kolorem: kontrastowe zestawienia perfekcyjnej bieli emalii i te same modele wanien w ekstrawaganckiej czerni. Wszystkie dostępne w ofercie wanny wolnostojące wraz z obudowami mogą być wykonane w modnym kolorze czarnym. Zapewnia to niezwykły efekt w aranżacji i odbiorze łazienki.
Wanna „Bassino” otwiera zupełnie nowy rozdział w dziedzinie kąpieli. Wykorzystano w niej zjawisko zwane floatingiem, polegające na swobodnym unoszeniu się na wodzie. Taka forma kąpieli przynosi szybkie i głęboko działające rozluźnienie, przywracając poczucie równowagi i relaksu. Wanna „Bassino” ma głębokość 35,5 cm, wymiary 200x100 cm i kształtem przypomina mały basen. Dzięki niej użytkownik może stworzyć swoje własne SPA w domowym zaciszu.
Prywatna przestrzeń – nasza własna scena: tak prezentuje się brodzik „Piatto”. Nowy brodzik w kształcie płaskiego talerza o średnicy 150 cm i głębokości 3,8 cm poza niebywałymi walorami wzorniczymi, oferuje niezwykle dużo miejsca i swobody ruchów pod prysznicem, a dzięki swej niskiej wysokości zapewnia komfort przy wchodzeniu. Dostępny jest z zasłoną w kolorze bordowym, antracytowym i beżowym, relingiem do zamocowania zasłony i kolumną prysznicową.
Dodatkowo firma Kaldewei położyła duży nacisk na rozszerzenie gamy rozmiarów wanien „Puro”, występującej w dwóch wykonaniach: z przelewem w części stóp i przelewem umiejscowionym na długiej ścianie wanny. Te budzące wzorniczo duże zainteresowanie wanny, niezwykle obszerne wewnątrz są dostępne w wymiarach: 160x70, 170x70, 170x75, 170x80, 180x80 i głębokości 42 cm.
Ponadto Kaldewei na Targach ISH zaprezentował podświetlane dysze w systemie hydromasażu „Vivo Turbo”, nowe rozmiary brodzików „Superplan XXL”, nową formę antypoślizgu o wzorze fali, wanny i brodziki ze złotymi ornamentami oraz przykrycie wanny „Conoduo”. Wszystkie nowości można obejrzeć na www.kaldewei.com.

Kaldewei Polska Sp. z o.o., ul. Słowikowskiego 1a, 05-090 Raszyn, tel. (022) 720 16 03, fax (022) 720 16 05, e-mail: poczta@kaldewei.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA