Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Firma Pool-Spa ogłosiła czwartą edycję konkursu SPA-ART na projekt urządzenia do hydromasażu. W tym roku konkurs będzie się odbywał pod hasłem \"Nie wylewaj pomysłu z kąpielą\".

Konkurs adresowany jest przede wszystkim do studentów, absolwentów uczelni plastycznych, wzorniczych i architektury oraz do młodych projektantów i architektów. Tradycyjnie już zadaniem uczestników jest zaprojektowanie urządzenia kąpielowego z hydromasażem o formie i kształcie umożliwiającym wykonanie go z: akrylu, szkła, metalu, kompozytów, kamienia bądź drewna. Do konkursu można zgłaszać projekty wanien, wanien z hydromasażem, kabin parowo-masażowych, paneli masażowych bądź innych urządzeń kąpielowych z hydromasażem. Prace należy nadsyłać od 10 grudnia br. do 30 kwietnia 2005 roku. Oficjalne ogłoszenie wyników odbędzie się 30 czerwca przyszłego roku. Nagrodą za pierwsze miejsce w konkursie jest 10 tys. zł. Za drugie miejsce przewidziano 5 tys. zł i za trzecie 2 tys. zł. Wszelkie szczegóły dotyczące konkursu i formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie www.poolspa.pl.

- W ramach SPA-ART 2005 na pierwsza połowę 2005 roku zaplanowaliśmy też seminarium z uczestnikami konkursu i projektantami, którego celem będzie przybliżenie zjawiska wellness i nowych trendów wzorniczych. Uczestnikami seminarium będą też zagraniczni projektanci współpracujący z Pool-Spa przy tworzeniu nowych produktów - mówi Kamil Sadowski, szef marketingu w Pool-Spa.

Ostatnia edycja SPA-ART cieszyła się dużym zainteresowaniem projektantów. Do konkursu zgłoszonych zostało ponad 60 prac (w II edycji było ich 17), a wiele z nich prezentowało ciekawe rozwiązania na wysokim poziomie. Główne kryteria, którymi kierowano się w wyborze zwycięzców to: nowatorstwo i pomysłowość projektu, funkcjonalność prezentowanego rozwiązania, estetyka oraz przystosowanie projektu do możliwości technologicznych firmy Pool-Spa.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA