Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

W sobotę 11 września br. łódzka hurtownia instalacyjna Therm-Instal po raz czwarty zorganizowała rodzinny piknik dla swoich partnerów handlowych. Na imprezę przybyło kilkuset przedstawicieli firm instalacyjnych i handlowych z województwa łódzkiego.

Gośćmi pikniku byli też przedstawiciele producentów branży grzewczej i sanitarnej. Tegoroczny piknik pod nazwą \"Therm-Instal Extreme\" odbywał się już po raz drugi w miejscowości Buczek koło Łodzi. Organizatorzy postanowili podnieść poziom adrenaliny uczestników imprezy dostarczając im szczególnych przeżyć. Oprócz swojskiego poczęstunku od rana na gości czekało też szereg atrakcji, m.in. samochody terenowe Hummer i Mercedes

G-Class, pokazy skoków spadochronowych i ewolucji motocrossowych, ściana do wspinaczki i symulator rodeo. Długie kolejki chętnych ustawiały się przy torze, na którym można było spróbować swoich sił w jeździe quadami oraz na strzelnicy.

Podczas pikniku rozstrzygnięto również konkurs dla instalatorów \"Instalomania\". Aby wziąć w nim udział instalatorzy prowadzący działalność gospodarczą musieli między 1 czerwca a 10 września br. dokonać zakupów na kwotę minimum 500 zł netto w hurtowni Therm-Instal, wypełnić kupon i wrzucić go do urny. Wśród biorących udział w konkursie rozlosowano w trakcie pikniku nagrody rzeczowe. Ufundowali je partnerzy firmy Therm-Instal, m.in. Immergas, Vaillant, MK-Żary, Junkers, Bosch, Koło, Buderus, Geberit, Instal-Projekt, Oras, Sotralentz, Grundfos, Magnaplast, Purmo, Monkiewicz, Euroheat, LFP Leszno, Elektromet, Master, Elterm, Thermaflex, Riello, Apator, Herz, Sime, Kan-Therm, Regulus.

Therm-Instal działa na polskim rynku od 1991r., specjalizuje się w technice grzewczej i sanitarnej. Obok sprzedaży urządzeń grzewczych i sanitarnych firma prowadzi również działalność usługową (doradztwo, audyty, opracowywanie projektów technicznych i realizacja inwestycji) oraz serwisową.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA