Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

J – to Jędrzak Marcin, P – Pulwicki Adam. Obu projektantów przedstawiać właściwie nie trzeba, obaj bowiem pracują dla branży wyposażenia łazienek od wielu lat. Marcin Jędrzak związany jest m.in. z firmą Sanitec Koło (projekty wielu brodzików, kabin prysznicowych, wanien, m.in. wanny „Furora”), Instal-Projekt (kolekcja grzejników dekoracyjnych „Elegante”), Deante i in. Adam Pulwicki jest autorem m.in. mebli „Aplauz”, „Nova Top” i „Varius” firmy Sanitec Koło i in.
Teraz obaj projektanci postanowili połączyć siły i działać wspólnie pod szyldem J!P.
– Inicjatywa zrodziła się w sposób naturalny. W podobnym czasie kończyliśmy studia w Poznaniu, obaj projektujemy dla firmy Sanitec Koło. Pomyśleliśmy, że zjednoczenie sił może być pewną nową wartością. Adam ma spore osiągnięcia w projektowaniu mebli, moje doświadczenia to między innymi praca z akrylem, stalą – mówi Marcin Jędrzak.
Obaj projektanci pracują razem od połowy października br. I choć obaj mają duże doświadczenie w projektowaniu wyposażenia łazienek, to nie chcą się zamykać w tym temacie. Chcą tworzyć wzornictwo przemysłowe, w którym oczywiście miejsce jest także na przedmioty użytkowe związane z domem, przestrzenią mieszkalną.
Swoją ofertę i filozofię działania ujętą w formę oryginalnej publikacji reklamowej projektanci przedstawili m.in. na tegorocznych targach Cersaie w Bolonii. Nawiązane tam kontakty powoli zaczynają owocować i niewykluczone, że wkrótce zobaczymy ich efekt w postaci produktów.
Więcej informacji o firmie J!P można znaleźć na stronie internetowej: www.jpdesign.pl

Marcin Jędrzak, ur. w 1970 r., absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, właściciel pracowni „Jędrzak Design”.

Adam Pulwicki, ur. w 1971 r.,  absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, właściciel pracowni „Arc Architekci”.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA