Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

31 grudnia 2010 r. rozpoczął się Barcelona World Race, w którym startuje jacht pod banderą założonej przez Roca fundacji We Are Water. Fundacja ma na celu ochronę zasobów wodnych na świecie. Rejs dookoła świata pozwoli dotrzeć z misją fundacji do najdalszych jego zakątków.
Jacht We Are Water ma nie tylko pokonać trasę, ale także zainteresować fundacją i jej zadaniami. Załogę jachtu We Are Water stanowią dwaj żeglarze Jaume Mumbru i Cali Sanmatri - Katalończycy, których od 14 lat łączy pasja do morza. Przebieg rejsu przypomina o działalności fundacji. Powodzenie obu przedsięwzięć łączy praca zespołowa i wspólny wysiłek.
Fundacja We Are Water została powołana do życia we wrześniu ubiegłego roku i zaprezentowana w 20 krajach. Jej celem jest zapobieganie negatywnym skutkom zużywania niewystarczających zasobów wody oraz gromadzenie środków na programy i projekty związane z realizacją założeń. WAW skupia organizacje charytatywne i pozarządowe, wraz z którymi angażuje się w poszczególne zadania.
Barcelona Word Race jest organizowany po raz drugi i skupia najlepszych żeglarzy. W rejsie bierze udział 15 łodzi, które są sponsorowane przez największe marki świata: m.in. Hugo Boss, Estrella Damm, Renault, Movistar, Neutrogena. W tym towarzystwie znajduje się łódź We Are Water. Rejs potrwa 3 miesiące. Więcej szczegółów znajduje się na stronie http://www.barcelonaworldrace.org

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA