Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Firma Bisk, ekspert w dziedzinie wyposażenia łazienek, zaprezentowała na tegorocznych targach ISH nowe kolekcje akcesoriów łazienkowych oraz akcesoria uzupełniające, sygnowane markami Bisk, Nice Sea oraz Masterline by Bisk, wzbogacone o szeroką ofertę skoordynowanej armatury łazienkowej, produkowanej w oparciu o najnowsze technologie.

Obecność na targach ISH jest dla nas ważna z kilku powodów – wyjaśnia Leszek Jamiołkowski, wiceprezes Bisk S.A. – Po pierwsze dlatego, że są to największe europejskie targi branży łazienkowej. Odbywają się na największym w Europie rynku konsumenckim, gdzie najtrudniej przebić się z nowością, dlatego uznanie produktu na tym rynku jest niezwykle ważne. Kolejny powód to możliwość zaprezentowania nowych osiągnięć. W tym roku jest nim m.in. nasza najnowsza  kolekcja „Futura”, wyjątkowa pod wieloma względami.
I rzeczywiście najnowsza kolekcja „Futura” stanowi połączenie cech produktu, na które Bisk kładzie szczególny nacisk, czyli designu, jakości i ekologii. We współpracy z  młodymi, polskimi projektantami ze studia COLOROFON firma stworzyła niezwykłą serię produktów, w których nowoczesne wzornictwo łączy się z funkcjonalnością i jakością wykonania.
Kolekcja składa się z kilkunastu elementów akcesoriów łazienkowych, dostępnych w dwóch wykończeniach: czarnej satyny oraz chromu. Została też wzbogacona koordynowanymi zestawami armatury łazienkowej: dwie baterie umywalkowe (wysoka i niska), bateria bidetowa, wannowa i prysznicowa, baterie termostatyczne oraz zestawami natryskowymi. Celem projektantów było tu skomponowanie gamy produktów umożliwiającej harmonijne zaaranżowanie całej łazienki z wykorzystaniem skoordynowanych elementów serii, przy zachowaniu najwyższej jakości i funkcjonalności. A w tym przypadku jakość produktu gwarantuje zastosowanie w procesie produkcji najnowszych, przyjaznych środowisku technologii. Zastosowana przy produkcji kolekcji „Futura” technologia NPP (z ang. Non Pollution Plating), pozwala uzyskać nieskazitelną, trwałą i równomierną a jednocześnie barwną powłokę. Dzięki tej technologii, zarówno na powierzchniach metalowych, jak i tych z tworzyw sztucznych powłoka wygląda identycznie, co w efekcie daje możliwość stworzenia spójnej koncepcji w oparciu o elementy wykonane z różnych materiałów. Technologia NPP została opracowana także z myślą o środowisku, a jej innowacyjność polega na minimalnej emisji szkodliwych substancji na każdym etapie produkcji.

NOWOCZESNE BATERIE. Wykonane w najnowszej technologii produkty odznaczają się bardzo dobrymi parametrami technicznymi i doskonałą jakością. Wśród najważniejszych zalet baterii łazienkowych z kolekcji „Futura” należy wymienić 5-letnią gwarancję, innowacyjny montaż dzięki metodzie „smart fix”, łatwe czyszczenie dzięki „smart clean” (nowoczesny perlator ułatwia czyszczenie z kamienia) oraz powłoka zewnętrzna w technologii NPP. Baterie wyposażone są także w szereg funkcji i rozwiązań proekologicznych: głowice ceramiczne 35 mm, perlator pozwalający ograniczyć zużycie wody o 50 %, termostat z blokadą przy 38 st.C oraz gwarancją dostarczenia wody w wybranej temperaturze nawet przy gwałtownych skokach ciśnienia a także wężyki Pex dające ochronę mikrobiologiczną. Korpus baterii termostatycznych nie nagrzewa się, a więc nie ma ryzyka poparzenia.
Również inne, uznane już na rynku kolekcje: „Nord”, „Arktic”, „Chroma” i „Virginia”, wzbogaciły się o baterie termostatyczne, prysznicowe i wannowe, dzięki którym można korzystać z kąpieli w idealnej temperaturze. Zastosowanie baterii termostatycznych eliminuje ryzyko poparzenia lub nagłej, niekomfortowej zmiany temperatury wody podczas kąpieli pod prysznicem.

AKCESORIA I DODATKI. W segmencie akcesoriów łazienkowych firma Bisk zaprezentowała we Frankfurcie dwie nowe kolekcje metalowe: „Sensation” i „Emotion”. Obie cechuje uniwersalne wzornictwo: wyważone proporcje i masywne korpusy. Podobnie jak w przypadku znanych już kolekcji metalowych, w skład serii wchodzi kilkanaście elementów, takich jak dozownik mydła z uchwytem, wieszaczki, wieszaki kąpielowe, wieszaki ruchome, półki, uchwyty wc i mydelniczki. Akcesoria z nowych kolekcji mogą być opcjonalnie mocowane na klej BISK FEST, gwarantujący łatwość i szybkość montażu bez uszkadzania podłoża.
Wśród znanych i cenionych serii plastikowych akcesoriów wolno stojących również pojawiła się nowa propozycja. To ożywiona wiosennymi kolorami kolekcja akcesoriów „Pop’”, w której znalazły się: mydelniczka, kubek, kubek na szczoteczki, dozownik, pojemnik kosmetyczny oraz mały i lekki kosz na śmieci, wyjątkowo stabilny podczas otwierania.
Oferta produktów proponowanych pod marką Nice Sea, czyli akcesoriów wolno stojących, zasłon i dywaników, została poszerzona o nowe kolekcje z ceramiki, metalu i skóry, w skład których wchodzą eleganckie i efektowne mydelniczki, kubeczki i dozowniki.
Na ekspozycji targowej nie zabrakło także znanych, jak i nowych produktów oferowanych pod marką Masterline By Bisk (koncept stworzony głównie z myślą o klientach instytucjonalnych). Firma zaprezentowała serie produktów metalowych i plastikowych, takich jak pojemniki na papier, dozowniki mydła, kosze, suszarki. <


Bisk S.A., ul. Podleśna 19, Łubna, 05-532 Baniocha, tel. (22) 736 46 00 (1), www.bisk.pl


REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA