Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Produkty Hansa ceni się na świecie za jakość, ergonomiczność, oszczędność wody i energii oraz niezawodność. Podążając za najnowszymi trendami firma oferuje armaturę łazienkową z dopasowanymi wzorniczo akcesoriami, systemy do montażu na brzegu wanny, natryski, termostaty, armaturę specjalistyczną w tym także elektroniczną, baterie kuchenne Hansa i KWC.

Baterie i akcesoria z serii Hansamurano przekonują czystym wzornictwem i w wyjątkowy sposób kształtują strumień wody w samym centrum baterii. Szklany kołnierz rozprasza cząsteczki wody, tworząc w umywalce mały wodospad. Jak w antycznej studni woda płynie swobodnie i bez ograniczeń, a delikatna mgła pojawia się nad niezwykle ukształtowanym szklanym naczyniem.

Wszystkie baterie mają chromowany mosiężny korpus i wykonaną ze szkła hartowanego wylewkę. Jej powierzchnia pokryta jest powłoką Hansapermatec, która redukuje osadzanie się wapna i brudnych osadów oraz powoduje, że po zamknięciu woda spłynie do ostatniej kropli.

Nowa linia armatury to kompletna seria składająca się z baterii jednouchwytowych umywalkowych (Piccolo, standard) i bidetowych. Szklana miseczka, przezroczysta lub matowa, ma średnicę 160 mm lub 180 mm. Uzupełnieniem serii są: bateria natryskowa, wannowa, zestaw natryskowy oraz kompletny wybór akcesoriów wysokiej jakości.

Seria Hansamurano charakteryzuje się: funkcjonalnością, bezpieczeństwem, ekonomicznością i wysoką jakością Hansa. Wypływ wody z baterii wannowej i natryskowej reguluje termostat podtynkowy Hansahomeio z zaworem wielodrogowym. Baterie można bardzo łatwo i szybko podłączyć za pomocą elastycznych wężyków. Wmontowany w wężyk filtr zatrzymuje wszelkie zanieczyszczenia. Przy wypływie wody znajduje się membrana, która równomiernie rozkłada strumień wody na szklanej miseczce oraz zabezpiecza przed jej cofnięciem się. Wkład regulacyjny Hansaeco pozwala zaoszczędzić do 50% wody i energii. Wysoce artystyczne wzornictwo Reinharda Zetsche (projektant Octopus) i Bruna Sacco (główny projektant Mercedesa w latach 1975-1999) otrzymało m.in. następujące nagrody: red dot design award, Design Plus oraz Innovationspreis Architektur und Technik.

Armatura Hansaquadris została opracowana i zaprojektowana, aby można było pokazać elegancję także w łazience. Nowa seria występuje w dwóch wariantach wzorniczych: Hansaquadris w stylu klasycznym i Hansaquadris-Art w stylu art-deco. Filozofia wzornicza oparta została na kształcie prostopadłościanu, co nadaje całej serii charakterystyczny wygląd. Hansaquadris łączy nowoczesność z klasycznymi kształtami oraz twórczą konsekwencję i geometryczny urok.

Seria Hansaquadris-Art dedykuje klasyczne wzornictwo ludziom żyjącym współcześnie - czarne elementy dekoracyjne na błyszczącym chromowym korpusie.

Klasyczna seria armatury reprezentuje najwyższy standard techniczny. Precyzyjne zawory ceramiczne pozwalają na dokładne ustawienie ilości wypływającej wody i jej temperatury. Nowy wkład regulacyjny Hansaeco 3.5 ze zintegrowanym ogranicznikiem wypływu wody daje bezpieczeństwo użytkowania armatury jednouchwytowej zapewniając oszczędność wody i energii.

Zapraszamy też na stronę internetową, gdzie można zamówić bezpłatnie nasze materiały informacyjne.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA