Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Firma Bosan prezentuje produkty firmy Vitra, których jest wyłącznym importerem na teren Polski. Firma Vitra powstała w 1958 roku i od tamtego czasu jest liderem na rynku tureckim. Potencjał produkcyjny dwóch fabryk wynosi ok. 4 mln sztuk ceramiki rocznie. Vitra sprzedaje 41% swojej produkcji na wymagający rynek niemiecki, a jej udział w tym rynku wynosi 12%. 35% produkcji sprzedawane jest w Turcji, 11% w Wielkiej Brytanii, 4% w USA, a 9% w innych krajach świata.

Vitra produkuje ponad 500 różnych modeli: od najnowocześniejszych, zaprojektowanych przez włoskich i niemieckich designerów po produkty retro. Oferta obejmuje 32 kolekcje, artykuły dla niepełnosprawnych i dla dzieci, a także pojedyncze modele brodzików ceramicznych, misek podwieszanych, bidetów i umywalek.

Vitra zdobyła wiele certyfikatów jakości oraz nagród za wysoką jakość swoich produktów. Jako jedna z pierwszych na świecie Vitra zastosowała elektrostatyczne szkliwienie i w pełni zautomatyzowane linie do odlewów i szkliwienia ceramiki.

Prezentujemy wybrane modele ceramiki firmy Vitra:

Model Juno - dla indywidualistów i minimalistów.

Model Laguna - nowoczesny i modny design.

Model Nuova - naturalna elegancja połączona z innowacyjnością, możliwe różne rozwiązania.

Seria Matrix - składająca się z ponad 60 produktów, które można dowolnie zestawiać, aby zaprojektować własną, niepowtarzalną łazienkę. Są tu umywalki kwadratowe, okrągłe i prostokątne, miska podwieszana, w.c.kompakt, bidet, meble i akcesoria. Projektantem kolekcji jest niemieckie studio NOA Design Company.

Poszukujemy dystrybutorów na terenie całego kraju.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA