Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Nowy asortyment produktów oraz wzornictwo i jakość na europejskim poziomie – na targach ISH we Frankfurcie firma Bisk SA zaprezentowała się nie tylko jako wiodący producent akcesoriów łazienkowych, ale także zestawów prysznicowych i baterii oraz jako mecenas sztuki.

– Europejczycy, w tym Polacy, zwracają dużą uwagę na wzornictwo, doceniają jakość oraz trwałość wyposażenia łazienkowego – mówi Leszek Jamiołkowski, wiceprezes zarządu i dyrektor ds. eksportu firmy Bisk SA. – Obserwujemy trendy i przygotowujemy nowości z myślą o różnorodnych potrzebach klientów.
Koncepcja stoiska targowego Bisk SA, liczącego ponad 100 m2, miała za zadanie pokazać zarówno bardzo dobrze znane na rynku brandy – Bisk i Nice Sea, jak i nowe grupy produktów. Targowej prezentacji towarzyszyła wystawa wielkoformatowych zdjęć fotografika Tomka Albina, nawiązująca do różnych aspektów współczesnych metropolii.
ISH było okazją do premierowego pokazu konceptów prysznicowych „Prestige” i „Select”. Do wprowadzenia ich na rynek Bisk SA przygotowywał się od kilku lat. Koncept „Prestige” obejmuje 8 modeli zestawów prysznicowych o niepowtarzalnym designie (wzory zastrzeżone) i wysokiej jakości pokrycia chromem, wyposażonych w system anticalc, zabezpieczenie przed cofaniem wody, rozciągliwe węże (do 40%) oraz perlatory.
– „Prestige” to wyższa półka, adresowana do klientów, którzy chcą urządzić przeciętną, średnią łazienkę elegancko, według najnowszych trendów, zwracających uwagę na jakość – podkreśla  Leszek Jamiołkowski. – To, wbrew pozorom, bardzo wymagająca grupa odbiorców, która kupuje świadomie i chce w jak najlepszy sposób wydać pieniądze. Dla nas to wielkie wyzwanie.
W porównaniu do „Prestige”, koncept „Select” jest wersją ekonomiczną, mniej wyszukaną, tańszą, ale też spełniającą wysokie standardy jakości, gwarantującą długie funkcjonowanie.
Kolejna nowość to „Bisk Collection”, do której firma również długo i starannie się przygotowywała. Do czterech wybranych kolekcji akcesoriów łazienkowych – „Virginia”, „Arktic”, „Nord” i „Chroma” – zostały zaprojektowane kompletne zestawy armatury i prysznice, pozwalające harmonijnie, bez przypadkowości, nowocześnie i w różnych stylach urządzić każdą łazienkę. Baterie  produkowane są z zastosowaniem dwóch technologii: drążenia w bloku mosiądzu („Nord”, „Arktic”) oraz odlewania („Chroma”, „Virginia”). Wszystkie wyposażone zostały w wysokiej klasy wężyki i perlatory szwajcarskiej firmy Neoperl.
Wśród akcesoriów łazienkowych nowością jest seria „Side” o oryginalnie asymetrycznej, lekkiej linii opartej na owalu (zynkal w grubej powłoce chromowej). Kolekcja, właśnie wchodząca do sprzedaży, dedykowana jest do wnętrz nowoczesnych i klasycznych. Kolejna nowa seria to „Madagaskar”, łącząca nowoczesność z tradycją. Jest ona wyjątkowo ciepła w odbiorze; wykonano ją z litego drewna, ceramiki, szkła i niklowanego cynkalu.
Z myślą o klientach instytucjonalnych, jak np. pensjonaty, został przygotowany koncept „Masterline”. W tej nowej grupie produktów znalazły się dystrybutory (stal, plastik) mydła, papieru toaletowego i ręczników papierowych, kosz na zużyte ręczniki papierowe (ma zmniejszone rozmiary), suszarki do włosów i rąk. Są to elementy do kupienia w marketach, nie wymagające specjalistycznego serwisowania, wysokiej jakości, proste w montażu. W nowym katalogu Bisk jest też szersza gama akcesoriów adresowanych do łazienek, przeznaczonych dla osób starszych i niepełnosprawnych. Do zastosowań instytucjonalnych przystosowana jest także armatura z „Bisk Collection”: „Nord” i „Arktic”.
Nowa oferta jest skierowana do klientów, którzy urządzają łazienki albo chcą unowocześnić już istniejące. Dlatego zestawy prysznicowe oraz akcesoria łazienkowe można montować na dwa sposoby: tradycyjnie oraz na klej, bez wiercenia ścian („Bisk Fest”). Akcesoria wolnostojące zaś, proponowane w ramach brandu Nice Sea, oferowane są w seriach wykonywanych z materiałów szlachetnych, jak drewno egzotyczne, ceramika, szkło, stal szlachetna, sznurek, dzięki którym wnętrza nabierają nowego, luksusowego charakteru z osobowością.

Bisk SA < ul. Podleśna 19 < Łubna, 05-532 Baniocha < tel. (022) 736 46 00 < fax (022) 736 46 48 < e-mail: bisk@bisk.pl < www.bisk.eu
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA