Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Już po raz czwarty w ramach Ogólnopolskiego Programu Promocji Jakości w Polskich Przedsiębiorstwach przyznano tytuł „Jakość Roku”. Wśród wyróżnionych znalazły się także firmy związane z sektorem łazienkowym m.in­­: Ceramika Paradyż i Excellent. Ceramika Paradyż otrzymała nagrodę „Jakość Roku 2009” w kategorii produkt oraz dodatkowo została uhonorowana Złotą Nagrodą. Firma Excellent SA otrzymała tytuł „Jakość Roku 2009” w kategorii innowacje, za nowoczesny system hydromasażu „Discovery”.
Konkurs „Jakość Roku” jest organizowany przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. oraz redakcję Biznes Raportu ukazującego się w „Gazecie Prawnej”. Już po raz czwarty wyłonione zostały firmy, które ze szczególną uwagą podchodzą do kwestii jakości i wysokich standardów pracy. Przy wyborze laureatów brano pod uwagę m.in.: wdrożone systemy jakości, uwzględnienie wysokich standardów w misji przedsiębiorstwa oraz zaangażowanie w stałe podnoszenie jakości przez pracowników przedsiębiorstwa. Tytuł „Jakość Roku” ma motywować firmy do wdrażania i ulepszania polityki jakości, a zarazem stanowić pomoc dla konsumentów w wyborze produktów sprawdzonych, godnych zaufania oraz wysokiej i stabilnej jakości.
Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że wysoka jakość naszych produktów została potwierdzona przez przyznanie nam wyróżnienia Złota Jakość Roku 2010. Nagroda jest dla nas szczególnie cenna, ponieważ przyznawana jest przez specjalistów z dziedziny jakości i dziennikarzy doskonale znających branżę – powiedział Piotr Tokarski, prezes zarządu Spółek Grupy Paradyż.
Nagroda, którą otrzymaliśmy jest potwierdzeniem polityki jakości, jaką Excellent realizuje od początku swojej aktywności. Dbałość o każdy aspekt naszej działalności, nieustanny rozwój produktów i ścisła kontrola na każdym etapie produkcji wpisane są w strategię naszej firmy  – dodał komentując otrzymanie tytułu „Jakość Roku 2009” Krzysztof Rogoda, wiceprezes zarządu Excellent SA.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA