Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Firma Excellent SA otrzymała tytuł „Jakość Roku 2009” w kategorii innowacje, za nowoczesny system hydromasażu Discovery.
Kapituła konkursu doceniła innowacyjność systemu hydromasażu Discovery – najnowocześniejszego w ofercie Excellent. Jest to pierwszy w Polsce zintegrowany system hydromasażu sterowany panelem dotykowym, wyposażonym w kolorowy wyświetlacz LCD. Charakteryzuje się zaawansowanym sterowaniem masażem wodnym i powietrznym, dając także możliwość regulowania temperatury i czasu kąpieli. Liczne funkcje dodatkowe, w jakie wyposażony jest Discovery, umożliwiają korzystanie z zabiegów spa we własnej łazience. Do dyspozycji jest m.in. 8 automatycznych programów wellness, wybór trybu masażu pulsacyjnego lub zmiennego, opcje TurboJet, Relax System, chromoterapia diodowa RGB PowerLED i ozonoterapia. Dzięki nowoczesnym technologiom osuszania i dezynfekcji (m.in. system Extra Dry), łatwo jest utrzymać hydromasaż w czystości na co dzień.
- Nagroda, którą otrzymaliśmy jest potwierdzeniem polityki jakości, jaką Excellent realizuje od początku swojej aktywności. Dbałość o każdy aspekt naszej działalności, nieustanny rozwój produktów i ścisła kontrola na każdym etapie produkcji wpisane są w strategię naszej firmy. Stawiamy na perfekcję i innowacyjność, a nowoczesne systemy sterowania hydromasażem, Futura, Optima i Discovery, które zostały wprowadzone na rynek w ubiegłym roku, są tego najlepszym przykładem - powiedział Krzysztof Rogoda, wiceprezes zarządu Excellent SA.
Konkurs „Jakość Roku” jest organizowany przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. oraz redakcję Biznes Raportu ukazującego się w Gazecie Prawnej. Już po raz czwarty wyłonione zostały firmy, które ze szczególną uwagą podchodzą do kwestii jakości i wysokich standardów pracy. Przy wyborze laureatów brano pod uwagę m.in.: wdrożone systemy jakości, uwzględnienie wysokich standardów w misji przedsiębiorstwa oraz zaangażowanie w stałe podnoszenie jakości przez pracowników przedsiębiorstwa. Tytuł „Jakość Roku” ma motywować firmy do wdrażania i ulepszania polityki jakości, a zarazem stanowić pomoc dla konsumentów w wyborze produktów sprawdzonych, godnych zaufania oraz wysokiej i stabilnej jakości.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA