Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

„Marzę, by każde współczesne wnętrze przywodziło na myśl te trzy pojęcia. Od dziecka moją pasją była sztuka. Po ukończeniu studiów zapragnęłam połączyć pacholęce pragnienia z wyuczonym warsztatem i najnowszymi trendami, by móc tworzyć otoczenie dla wyjątkowych ludzi” – mówi Zuzanna Szpejnowska, właścicielka StudioZ.

„StudioZ Projektowanie i Aranżacja Wnętrz” to firma zajmująca się kompleksowym projektowaniem wnętrz, reprezentowana przez mgr sztuki i architektury wnętrz Zuzannę Szpejnowską. Zespół pracowni tworzą architekci wnętrz i inżynierowie budownictwa. Ich pasja to architektura wnętrz. Projektują domy, mieszkania, lokale użyteczności publicznej. Priorytetem jest dla nich jakość wykonywanej usługi, dlatego projekty są profesjonalne, niepowtarzalne i dostosowane do potrzeb inwestora. Dzięki udziałowi w szeregu szkoleń, kontaktach z producentami pozostają na bieżąco z wszelkimi nowinkami w branży architektury wnętrz. Dbają o to, by projektowane przez nich wnętrza, nowoczesne bądź klasyczne, charakteryzowały się funkcjonalnością rozwiązań i ponadczasową stylis- tyką. Starają się inwestora mile zaskoczyć. Wychodzą z założenia, że wnętrze jest dla Państwa, a nie Państwo dla wnętrza.
(ESZ)

StudioZ to właścicielka Zuzanna Szpejnowska – mgr sztuki i architektury wnętrz, współpracująca z Dagmarą Augustyniak. Szczecińska firma zajmuje się projektowaniem i aranżacją wnętrz. Tworzy ją zespół kreatywnych indywidualności, które wpadły na pomysł zupełnie nowatorskiego sposobu współpracy z klientem.

StudioZ
Projektowanie i Aranżacja Wnętrz Zuzanna Szpejnowska
Szczecin tel. +48 660 516 634
biuro@zuzannaszpejnowska.com
www.zuzannaszpejnowska.com

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA