Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
10 października, w warszawskim hotelu Lord, odbyła się  uroczystość ogłoszenia wyników w jesiennej edycji konkursu o statuetkę „Złotego Instalatora”. Wydarzenie to miało miejsce podczas V Kongresu Instalexpo 2007.
Tym razem wyróżnienia przypadły między innymi firmie Viessmann – za projekt kondensacyjnej kotłowni kaskadowej serii Vitomoduł bazującej na kotłach Vitodens, a także Nibe-Biawar – za system grzewczo-wentylacyjny z pompą ciepła Fighter 1250 i modułem FLM. Pośród nagrodzonych znalazły się także firmy Eko-Vimar, Euroheat oraz Daikin.
Złoty Instalator to nagroda branży instalatorskiej, przyznawana dwa razy do roku, w ramach wiosennej i jesiennej edycji konkursu. W edycji jesiennej nagradzane są wyroby, opracowania technologiczne i konstrukcyjne charakteryzujące się wysokimi walorami technicznymi, użytkowymi i estetycznymi, nowoczesnością i niezawodnością w działaniu. Organizatorami konkursu są Instalator Polski sp. z o.o., wydawca miesięcznika „Polski Instalator” oraz Polska Korporacja Techniki Sanitarnej, Grzewczej, Gazowej i Klimatyzacji.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA