Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Oszczędzasz wodę? Podziel się swoimi pomysłami na oszczędzanie i wygraj najbardziej ekologiczne baterie na rynku.  Firma Oras ogłosiła właśnie konkurs: uczestnicy pokazują swoje sposoby jak zmniejszyć zużycie wody. Konkurs potrwa do końca listopada, nagrodami są  ekologiczne baterie do łazienki z nowej linii „Oras Eterna”.
Firma Oras, wprowadziła od 1 października do sprzedaży ekologiczną baterię „Eterna”, która wskazuje idealny czas brania natrysku. Producent od lat jest liderem w projektowaniu armatury łączącej ekologiczne rozwiązania i nowoczesny design. By dodatkowo zachęcić Polaków do oszczędzania wody, Oras ogłosił właśnie konkurs. Poprzez formularz na stronie internetowej www.oras.com można zgłaszać ciekawe pomysły na to, jak oszczędzać wodę w domu. Uczestnicy powinni odpowiedzieć na pytanie: „Jak moja rodzina oszczędza wodę”, i do końca listopada przesłać swoje zgłoszenie.
Na 10 autorów najciekawszych odpowiedzi czekają eko-nagrody: baterie łazienkowe „Eterna” - natryskowa o wartości 1.430 zł każda oraz modele wannowo-natryskowe o wartości 1.650 zł każda,
a także 5 elektronicznych wag do bagażu. „Oras Eterna” to bateria, która komunikuje się z użytkownikiem za pomocą światła. Armatura wyposażona jest w migającą funkcję EcoLed - bateria zasygnalizuje nam, czy oszczędzamy wodę i jesteśmy ekologiczni. Zielone światło na kranie oznacza, że jesteśmy eko, czerwone – czas kończyć kąpiel. Model wannowo-natryskowy ma dodatkową funkcję automatycznego napełniania wanny.
Ogłoszenie wyników nastąpi 15 grudnia 2011 r. Ze szczegółami konkursu można zapoznać się na stronie: http://www.oras.com/pl/consumer/products/productfamilies/Pages/rules.aspx

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA