Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Intensywny rozwój WERIT na europejskim jak i polskim rynku handlowym, oraz zapotrzebowanie na kolejne produkty postawiło przed Firmą kolejne zadanie. Dotychczasowa grupa produktowa rozwiązań dla osób niepełnosprawnych została wzbogacona o kolejny element montażowy, który w profesjonalny sposób uzupełnił bogatą już ofertę JOMO.

WERIT wprowadzając nowy produkt na rynek, po raz kolejny udostępnił projektantom, architektom i wykonawcą produkt , w którym zastosowano najnowsze technologie wykorzystując uniwersalność wszystkich płyt przyciskowych JOMO z grupy „Classic”, „Classic 2”, „Exclusive”, „Elegance”, „Avantgarde”, czy też „Avantgarde I”, jak i wsporników montażowych. Łatwy i prosty w montażu element dzięki uniwersalnym wspornikom montażowym, umożliwia umieszczenie stelaża pod dowolnym kątem, na nierównościach i w dowolnym miejscu. Szeroka gama płyt przyciskowych spełnia najwyższe wymogi architektów, spełniając oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Stelaż samodzielny JOMO TGA do naściennej muszli WC ze spłuczką podtynkową SLK Plus do rozwiązań bez barier architektonicznych. Spłukiwanie dwudzielne, uruchamiany od przodu, wysokość montażowa 1180 mm samonośny. Przeznaczony do montażu przed ścianami masywnymi lub lekkimi oraz do montażu w ścianach lekkich w drewnianych ściennych konstrukcjach szkieletowych.  W skład stelaża wchodzą: spłuczka podtynkowa SLK ze spłukiwaniem dwudzielnym lub z funkcją Start/Stop, z izolacją przeciwroszeniową, uruchamiana od przodu, gotowa do zabudowy z wyposażeniem do spłukiwania dwudzielnego, z przyłączem wody 1/2”, lakierowana proszkowo rama z uchwytami podłogowymi, szerokość ramy 880 mm, regulacja wysokości 200 mm (podłoga surowa - podłoga gotowa), kolano PE ściana-WC DN 80, redukcja PE DN 80/100, zestaw przyłączowy WC DN 90 komplet materiałów montażowych.

WERIT Polska Sp. z o.o.
ul. Gazowa 24/24, 50-513 Wrocław
tel. 71 336 25 95, fax 71 333 65 00
www.werit.pl, werit@werit.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA