Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

26 czerwca firma Glazura Królewska zorganizowała imprezę urodzinową  z okazji piętnastolecia swojej obecności na rynku. Na uroczystość zostali zaproszeni wszyscy pracownicy Glazury Królewskiej. Piętnaste urodziny firmy świętowało niemal 130 osób z Lublina oraz z centrum logistycznego w Dąbrowie Górniczej.
Pierwszym punktem programu było wystąpienie prezesa Glazury Królewskiej, Włodzimierza Giermasińskiego, w trakcie którego złożył on podziękowania najstarszym stażem pracownikom oraz przypomniał całą historię firmy.
Dla uczestników przewidziano szereg atrakcji, w tym jazda na Segwayu, antyrowerze, zjazd na linie, nocny fire-show oraz wiele innych. Całość uzupełniona była dobrą kuchnią.
Uroczystości zakończyły się o północy. Warto przypomnieć, że na jubileuszu dziesięciolecia liczba zaproszonych osób nie przekroczyła 80 pracowników co w porównaniu do tegorocznej imprezy – 130 zaproszonych osób – jest znacznym progresem. Wzrost firmy daje się zauważyć nie tylko poprzez większą liczbę zatrudnionych, ale również dobrze rozwijającą się ogólnopolską sieć Salonów Łazienek Glazura Królewska. Firma posiada obecnie 26 takich salonów w całej Polsce.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA