Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Ravak, czeski producent wanien, brodzików i kabin prysznicowych, swój jubileusz 15-lecia istnienia świętował w Sikluvym Mlynie – największym miasteczku country w Czechach.
Na urodzinowej imprezie, która odbyła się 16 czerwca bawiło się blisko 500 osób. Do Sikluvego Mlyna Ravak zaprosił swoich pracowników oraz swoje europejskie spółki-córki wraz z partnerami. Na uroczystości nie mogło zabraknąć także założycieli firmy – Jiriego Kreysy i Jindricha Vareki.
Firma Ravak Polska stawiła się na urodzinach spółki-matki w obowiązujących wszystkich strojach w klimacie country. Jak mówi Katarzyna Jurkowska, specjalista ds. marketingu z firmy Ravak Polska, zabawa była niezwykła, bo i sceneria – jak na jubileusz – dość nietypowa:
Nie było tzw. części oficjalnej, czyli przemówień i wystąpień. Na gości czekała od razu wyśmienita zabawa, która trwała od godzin popołudniowych do białego rana. Miasteczko zajmuje ogromny obszar i dysponuje wieloma atrakcjami takimi jak strzelanie z łuku, bicza i wiatrówki, konne przejażdżki, ujeżdżanie (elektrycznego) byka. Mogliśmy też uczestniczyć m.in. w pokazie kowbojskich potyczek i prezentacji bielizny z epoki.
W 2006 roku firmę Ravak czeka jeszcze jeden jubileusz – 10-lecie Ravak Polska. I choć spółka została zarejestrowana 16 grudnia, to uroczystość z tego tytułu – ze względu na okres przedświąteczny – odbędzie się najprawdopobniej w styczniu. 

 

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA