Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

24 października firma Zehnder Group Bolesławiec Sp. z o.o. świętowała 10-lecie swego istnienia. Na uroczystość zaproszono wszystkich pracowników, jak również gości z zagranicy – z Niemiec, Włoch, Rosji, Francji i oczywiście ze Szwajcarii.

Specjalnie na tę okazję do Bolesławca przybyli m.in. dr Hans-Peter Zehnder, prezes zarządu Zehnder Group AG oraz Max Doebeli, członek zarządu firmy. Na uroczystości nie zabrakło również przedstawicieli lokalnych władz Bolesławca. Cześć oficjalną rozpoczęło przemówienie dr Hansa-Petera Zehndera,po którym dyrektor fabryki Tomasz Juda krótko przedstawił historię zakładu i plany na przyszłość. „Dziesięcioletniej, samodzielnej już córce” – jak nazwał w swym przemówieniu polską spółkę dr Zehnder – z okazji jej urodzin składano gratulacje, były kwiaty, prezenty i aż dwa torty. Nie zapomniano także o najstarszych stażem pracownikach – 27 osób, które pracują w fabryce co najmniej 10 lat, obdarowano upominkami. Po części oficjalnej rozpoczęła się zabawa, która trwała aż do późnej nocy. Dla tych, którzy mieli ochotę odpocząć od tańców i biesiadowania, przygotowano stoły do gry w ruletkę i black jacka. Punktem kulminacyjnym obchodów jubileuszu był pokaz sztucznych ogni, któremu towarzyszyła muzyka ze znanych filmów.

Budowę zakładu w Bolesławcu rozpoczęto we wrześniu 2007 r., produkcja ruszyła rok później. Dziś jest to największa na świecie fabryka grzejników łazienkowych – zatrudnia 250 osób i jest w stanie wyprodukować nawet 1500 grzejników dziennie. Wyposażona jest w nowoczesne stanowiska spawania laserowego, lakierowania i pakowania grzejników, posiada także własną galwanizernię.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA