Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Od 6 do 10 lutego 2007 r. w Walencji (Hiszpania) trwać będą Międzynarodowe Targi Płytek Ceramiczych i Wyposażenia Łazienek Cevisama. Tegoroczna edycja będzie jubileuszową – organizatorzy świętować będą 25-lecie tej imprezy.
Jak podano na stronie internetowej targów Cevisama, w tegorocznej edycji udział weźmie blisko 650 wystawców z całego świata. Obok Hiszpanów, swoją ofertę licznie zaprezentują także Włosi. Po raz pierwszy na Cevisamie swoje stoisko będzie miało Assobagno – stowarzyszenie 120 włoskich producentów wyposażenia łazienek. Na powierzchni 48 m2 pod swoją nazwą prezentować będzie ono produkty typowe dla stylistyki współczesnej włoskiej łazienki.
Wystawcy targów Cevisama jak co roku swoją ofertę będą mogli prezentować m.in. w kategoriach: płytki ceramiczne, wyposażenie łazienek i kuchni, materiały surowe, maszyny, materiały i narzędzia.
Podobnie jak w latach ubiegłych targom towarzyszyć będzie Cevisama Indi – przedsięwzięcie kierowane do architektów, projektantów, projektantów wnętrz. W tym roku w jego ramach  zaprezentowana zostanie wystawa płytkarskich i łazienkowych trendów Trans/Hitos, rozstrzygnięte będą konkursy „Indistile” na projekt płytki ceramicznej oraz „Baneo” – na projekt wyposażenia łazienki. Po raz pierwszy pod szyldem Cevisama Indi odbędzie się także Forum Architektury i Designu – Architecture and Design Forum (7-9.02).
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA