Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
5 listopada specjalistyczny sklep lazienki24.pl zrealizował 3-tysięczne zamówienie. Blisko 80-procentowy wzrost liczby zamówień w stosunku do ubiegłego roku jest dowodem na to, że przez Internet coraz lepiej sprzedają się produkty dotychczas nie kojarzone z e-handlem.
Chociaż liczba 3 tysięcy zamówień w porównaniu do sklepów sprzedających takie produkty jak książki jest niewielka, to należy zauważyć, że są to zamówienia innej skali. Jak podają przedstawiciele lazienki24.pl średnia wartość zamówienia w ich sklepie wynosi aż 1 745 zł netto, co jest jedną z najwyższych wartości w polskim e-biznesie. W całym 2008 roku lazienki24.pl planuje sprzedać produkty za ponad 5 milionów złotych.
Sklep internetowy lazienki24.pl powstał w 2006 roku na bazie centrum płytek ceramicznych i ceramiki sanitarnej Cer-gres w Opocznie. Centrum magazynowe oraz wieloletnia współpraca z renomowanymi producentami pozwalają  firmie utrzymać lazienki24.pl wysokie stany magazynowe. To oznacza szybką realizację zamówień oraz internetowe ceny – średnio 30% niższe niż w sklepach stacjonarnych.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA