Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

2 września w Buczku koło Łodzi hurtownia instalacyjna Therm-Instal organizuje piknik dla przedstawicieli branży sanitarnej i grzewczej.
Tym razem spotkanie ma szczególny charakter – jego organizator świętuje bowiem jubileusz 15-lecia istnienia. W tym roku firma planuje zaskoczyć swoich gości atrakcyjnym programem imprezy. Chce przybliżyć świat telewizji, a zwłaszcza środowisko znane z programów typu reality-show, takich jak np. „Big Brother Bitwa” i innych programów rozrywkowych, np. „Oko za oko”. Specjalnie na tę okazję przewidywane są także zmagania miast oraz program „Załóż się”. Ponadto do dyspozycji uczestników oddane zostaną niezwykłe urządzenia wykorzystywane na planach montażowych wymienionych tu programów. Niewątpliwą atrakcją tegorocznego pikniku Therm-Instal będzie również pokaz pojazdów – Monster Truck – na specjalnie przygotowanym torze. W planie imprezy są także koncerty i degustacje przygotowane przez restaurację „Raz na Wozie”. Więcej informacji o pikniku w następnym numerze „Łazienki”.          

THERM-INSTAL
Firma Therm-Instal powstała w 1991 r. Zajmuje się realizacją inwestycji w zakresie techniki grzewczej i sanitarnej oraz handlem detalicznym. Siedziba oraz hurtownia firmy mieszczą się w Łodzi. I choć działania firmy w zakresie handlu obejmują makroregion łódzki, to usługi Therm-Instal realizowane są na terenie całego kraju. Firma zaopatruje instalatorów w urządzenia i materiały dla instalacji grzewczych, gazowych i sanitarnych. Przedsiębiorstwo należy do grupy SBS, wśród dostawców której znajdują się m.in. takie firmy jak Monkiewicz, Geberit, Koło, Oras, Sanitec, GEA i inni.

 

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA