Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Prezentowany zestaw Juta, to jedna z nowych kolekcji, które w 2003 roku firma Cer-rol wprowadziła z sukcesem na rynek.

Z dużą satysfakcją odnotowujemy fakt, iż nasze propozycje prezentowane na targach Budma 2003 niemal w całości zyskały aprobatę klientów i doskonale sprawdzają się w sprzedaży detalicznej. Tym bardziej, że wykraczają poza wizerunek firmy jaki utrwalił się w świadomości klientów w latach ubiegłych.

Przy produkcji naszych kolekcji stosujemy nowe technologie, często unikalne lub rzadko stosowane w kraju, takie jak np. vetromasa (płytki szklane) jako element dekoracyjny, ręcznie formowany porcelit, aglomarmury itp.

Dobrym przykładem tych innowacji jest zestaw Juta. To bardzo ciekawe płytki z wzorem o fakturze płótna i dekoracje ręcznie malowane podkreślające oryginalny charakter całej kolekcji. W jego skład wchodzą ścienne płytki o wymiarach 25x40 cm w kolorach: krem, beż i krem centro, podłogowe płytki 25x25 cm w kolorze beż, oraz listwy dekoracyjne 2,5x25 cm.

Zestaw doskonale komponuje się zarówno z dodatkami o charakterze rustykalnym, jak i nowoczesnym. Dodatkowo posiada pożądaną we współczesnym wzornictwie cechę, a mianowicie indywidualizm, który pozwala kreować wnętrza według oryginalnych pomysłów.

Zapraszamy na Targi Budma 2004 na stoisko nr 7 w pawilonie nr 2.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA