Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Prezentacja firmy Sanittec Koło

REKLAMA

Kabiny „Akcent Plus” powstały z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Ich wzornictwo cechuje się prostotą kształtów i czystą formą przestrzenną. Niezależnie od atrakcyjnej formy kabiny „Akcent Plus” posiadają szereg zalet praktycznych, które doceni każdy użytkownik.
PóŁokrĄgŁa kabina prysznicowa „Akcent Plus” w naturalny sposób łączy elegancję z praktycznymi rozwiązaniami. Swoją linię zawdzięcza rozsuwanym drzwiom wykonanym z giętego szkła hartowanego o grubości 6 mm i specjalnie zaprojektowanemu płytkiemu (5 cm) brodzikowi. Drzwi wyposażone są w wygodne obustronne uchwyty, które idealnie pasują do pozostałych profili.
Podstawową sprawą w kabinie prysznicowej jest jej szczelność. Dwa rzędy uszczelek na profilach przyściennych kabiny „Akcent Plus” oraz specjalna uszczelka o przekroju „V” między kabiną a brodzikiem dają solidne zabezpieczenie przed przeciekaniem. Pozwala to uniknąć pracochłonnego uszczelniania kabiny silikonem. Uszczelka na ściance stałej kabiny dzięki zastosowaniu transparentnego tworzywa sztucznego jest wyjątkowo estetyczna i daje pewność, że po kąpieli podłoga w łazience pozostanie sucha.
Drzwi kabiny półokrągłej „Akcent Plus” zawieszone są na podwójnych kółkach łożyskowanych, dzięki czemu przesuwają się bardzo lekko i cicho. Ruchome dolne zaczepy umożliwiają prosty i szybki demontaż drzwi, co znakomicie ułatwia mycie kabiny bez konieczności wchodzenia do jej wnętrza.
Podobnie jak wszystkie kabiny Koło, półokrągły „Akcent Plus” wyposażony jest w wysuwane profile przyścienne, dzięki którym możemy zniwelować ewentualne odchylenie ścian łazienki od pionu. Istnieje także możliwość regulacji poziomu drzwi kabiny, regulację przeprowadza się na zawieszkach drzwiowych.
Do wyboru są kabiny „Akcent Plus” półokrągłe (80 i 90 cm o wysokości 190 cm). Kabiny można kompletować z brodzikami akrylowymi Koło z serii „Akcent”. Szkło kabin „Akcent Plus” może być pokryte powłoką Reflex Koło, dzięki temu zanieczyszczenia i osady łatwo spływają z powierzchni szkła, a kabina długo pozostaje czysta.
Zalety kabin półokrągłych „Akcent Plus” sprawiają, że są one doskonałym rozwiązaniem dla osób wymagających, lubiących wygodę i chcących poczuć w łazience niepowtarzalny klimat luksusu.
Kabiny „Akcent Plus”, oprócz koloru białego, dostępne są również z profilami w kolorze srebrnym z połyskiem. Nowa grafitowa barwa szkła kabiny „Akcent Plus” zaintryguje i doda łazience nieco tajemniczości. Decydując się na wybór koloru kabiny, można kierować się nie tylko kolorystyczną tonacją wnętrza, ale również rodzajem armatury i dodatków. <

Sanitec Koło Sp. z o.o. < ul. Toruńska 154 < 62-600 Koło < tel. (063) 261 84 00 < infolinia 0801 17 17 17, www.kolo.com.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA