Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Prezentacja firmy Koło

REKLAMA

Przezroczyste szkło, szlachetny kolor aluminium oraz prosta forma profili
– to wszystko uczyni łazienkę elegancką i modną.

Wyjątkowy kształt profili kabiny „Vigor” ma duży wpływ na jej atrakcyjny wygląd. Profile te pasują zarówno do regularnej, kubicznej kabiny kwadratowej jak i kabiny półokrągłej. Proste płaszczyzny aluminiowych kształtowników z wyraźnie zarysowaną krawędzią nawiązują do aktualnego trendu w ceramice łazienkowej, którego przykładem jest np. seria „Varius”. Połączenie takiej ceramiki z kabiną „Vigor” wpłynie na uzyskanie pełnej harmonii we wnętrzu i ułatwi stworzenie łazienki w modnej obecnie stylistyce. Przyczyni się do tego również „sterylne”, przezroczyste szkło wypełniające ścianki kabiny oraz np. prosty, płaski brodzik.
Do wyboru są kabiny kwadratowe i półokrągłe, drzwi wnękowe oraz ścianki boczne do tworzenia nietypowych rozwiązań. Zestawiając, na przykład, ściankę z drzwiami do wnęki powstanie kabina z bocznym wejściem lub kabina przyścienna. Kabiny i ścianki mają  wysokość 195 cm i szerokość 80 lub 90 cm.
Zastosowane rozwiązania techniczne z pewnością doceni każdy użytkownik. Należy do nich sposób mocowania przesuwanych drzwi. Górne i dolne zaczepy z łożyskowanymi kółeczkami powodują, że drzwi zamykają się i otwierają bez zacięć, a łatwe ich wypinanie pomaga dbać o czystość. Szczelność kabiny zapewnia zarówno uszczelka magnetyczna w drzwiach jak i specjalne uszczelki przylegające do ścian i brodzika.
Do kabin „Vigor” pasują wszystkie brodziki Koło. Wyjątkiem jest kabina półokrągła o szerokości 90 cm, która ze względu na indywidualny promień gięcia profili może być kompletowana wyłącznie z brodzikiem „Vigor”.
Wszystkie kabiny Koło objęte są 2-letnią gwarancją i programem 10-letniej gwarancji na dostępność części zamiennych.<

Sanitec Koło Sp. z o.o. < ul. Toruńska 154 < 62-600 Koło < tel. (063) 261 84 00 < infolinia: 0801 17 17 17 < www.kolo.com.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA