Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Firma Aquaform - wyłączny dystrybutor marki Saniku w Polsce - od października br. oferuje kabiny prysznicowe z wypełnieniem szklanym, dekorowanym w laserowej technice Lasertechnik. Pozwala ona na umieszczenie wewnątrz ściany kabiny (laser zmienia strukturę szkła) praktycznie dowolnej fotografii lub rysunku.

Naniesienie laserowej dekoracji możliwe jest w przypadku konkretnych modeli kabin marki Saniku - Maxima, Ta Lenta oraz Saniku nr 8 (wszystkie z wypełnieniem szklanym 6-8 mm). Wzory wykorzystywane do wykonania dekoracji mogą pochodzić z ogólnie dostępnych baz zdjęć Aquaformu, bądź z indywidualnych zbiorów fotografii i rysunków poszczególnych salonów sprzedaży lub klientów. Z przyczyn technicznych niemożliwe jest zastosowanie tej techniki na szkle giętym stosowanym w kabinach półokrągłych. Wykorzystanie Lasertechnik w celach dekoracyjnych pozwala na nadanie tak popularnym elementom wyposażenia łazienek, jak kabiny prysznicowe i parawany nawannowe, cech indywidualności.

Cena wykonania dekoracji na szkle techniką laserową zależy od rodzaju szkła i modelu kabiny - w kabinach Maxima i Ta Lenta waha się od 390 do 1500 zł, a w kabinach Saniku nr 8 od 540 do 1700 zł.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA