Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

NAGRODA GŁÓWNA

GIA
przedstawiciel producenta: KERMI sp. z o.o.

Kabina pełnoszklistą „Gia”, w wykonaniu drzwi otwierane i pole stałe. Kabina jest wykonana z bezpiecznego szkła hartowanego, grubość drzwi 6 mm, pole stałe 8 mm, szkło może być przezroczyste lub z piaskowanym nadrukiem. „Gia” jest kabiną pełnoszklistą, nie posiada profili. Uchwyty i zawiasy w kolorze srebro matowe, biel lub chrom. Masywne zawiasy wewnątrz kabiny nie wystają poza taflę szkła – co bardzo ułatwia czyszczenie kabiny. Drzwi wyposażone są w mechanizm podnoszący, który zapewnia płynne i delikatne działanie. Drzwi można montować z listwą progową, która zwiększa bryzgoszczelność lub bez listwy. Kabiny pełnoszkliste wykonywane są każdorazowo na konkretne zamówienie klienta. Pomiar i montaż kabiny przez serwis Kermi zawarte są w cenie kabiny.

Dostępne wymiary: wysokość 1850 do 2000 mm, szerokość od 800 do 2000 mm. Liczne możliwości wykonania ścięć i wycięć w szkle.

Gwarancja: 2 lata i 20 lat gwarantowanej możliwości zakupu części zamiennych
Cena netto: od 4 814 złWYRÓŻNIENIE

kabina:  MARLON
marka: IMPERIAL STUDIO COLLECTION
producent : GRASS CAVAGNA GROUP

Półotwarta kabina prysznicowa o wymiarach: 152x80x205 cm. Podłoga brodzika wykonana z drewna; wysokość brodzika 10 cm. Kabinę wykonano ze szkła hartowanego 8 mm, w wyposażeniu siedzisko.

Cena netto: 2 376 zł
Gwarancja: 2 lataWYRÓŻNIENIE

seria kabin VERA D4/VE
producent: SANPLAST SA

Vera” to bogata oferta kabin prysznicowych dla różnych typów łazienek, dostępna w wielu kształtach i wymiarach. Jest zarazem funkcjonalna i elegancka, dzięki licznym, dopracowanym w najmniejszych szczegółach detalom. Kabiny wyposażono m.in. w zespół podwójnych rolek łożyskowych ułatwia przesuwanie i poziomowanie drzwi oraz samoregulujące się suwaki sprężynowe odpinane od zewnątrz.

Dostępne wymiary kabin z serii: 120, 140, 150, 160, 170, 180 cm. Dostępne kolory profili: biały EW, srebrny matowy, bahama, pergamon, bahama beżowy, graphit matowy, srebrny błyszczący. Dostępne wzory szyb: W0, SA, GY. Możliwość kompletacji ze ścianką 80 cm, 90 cm, 100 cm na indywidualne zamówienie.

Gwarancja: 2 lata
Cena netto: od 1 760 zł
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA