Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Kabiny hydromasażowe są odpowiedzią na rosnące potrzeby zdrowego stylu życia, relaksu, odprężenia.  W kabinach tych  można wziąć zwykły prysznic, skorzystać z odświeżającego hydromasażu lub rozkoszować kąpielą parową. Do wyboru są dwa modele kabin – półokrągła i prostokątna.

Kabina prysznicowa zmieści się nawet w niewielkiej łazience, a system hydromasażu stwarza nowe możliwości jej wykorzystania. Hydromasaż i łaźnia parowa w kabinie prysznicowej jest doskonałym pomysłem na podniesienie komfortu kąpieli.
Masaż całego ciała strumieniami wody przyniesie odprężenie. Łaźnia parowa z dodatkiem aromatycznych olejków ułatwi relaks nie tylko ciała, ale i zmysłów. Prysznic z efektem tropikalnego deszczu przeniesienie w inny świat. To wszystko można mieć tuż obok - w domowej łazience.
Łaźnia parowa/turecka jest doskonałym sposobem na utrzymanie formy całego organizmu. Jej terapeutyczne działanie pomoże w relaksie psychicznym, odprężeniu mięśni i regeneracji stawów, oczyszczeniu porów skóry, usuwaniu toksyn z organizmu, rozszerzeniu naczyń krwionośnych, wentylacji płuc i zwiększeniu ogólnej odporności. Optymalna temperatura podczas korzystania z dobrodziejstw łaźni wynosi ok. 45ľC.
Esencjonalne olejki aromatyczne mogą być dodane do specjalnego pojemnika znajdującego się w kabinie. Starannie dobrana mieszania naturalnych olejków oraz masaż wodny oddziałują terapeutycznie na skórę i psychikę: np. olejki miętowy i eukaliptusowy mają działanie antyseptyczne i przeciwbakteryjne. Łagodzą stany zapalne skóry oraz mogą być stosowane w czasie przeziębienia.
Dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu wnętrza kabiny korzystanie z niej jest bardzo wygodne. Wygodne siedzisko ułatwi odpoczynek podczas jednoczesnego masażu pleców strumieniem wody (6 dysz regulowanych) lub rozkoszowania się kaskadą  przypominającą górski wodospad. Drugi zestaw dysz (8 szt.) przeznaczony jest do masażu w pozycji stojącej. Wewnątrz kabiny, na praktycznej półeczce, jest miejsce na przybory toaletowe i kosmetyki. Wszystkie funkcje regulowane są prostym w obsłudze, intuicyjnym systemem sterowania. Łaźnia parowa i alarm sterowane są elektronicznie, a pozostałe funkcje mechanicznie. Aby kąpiel była w pełni bezpieczna, kabina wyposażona jest w alarm i baterię termostatyczną, która zapobiegnie ewentualnym oparzeniom nadmiernie gorącą wodą.
Kabiny przystosowane są do instalowania w narożniku. W zależności od aranżacji wnętrza łazienki można wybrać model półokrągły lub prostokątny (wersja prawa lub lewa). <

Sanitec Koło Sp. z o.o., ul. Toruńska 154, 62-600 Koło, tel. (063) 26 18 400, infolinia: 0801 17 17 17, www.kolo.com.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA