Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Atrium to obecna na rynku polskim od pięciu lat marka, której sama nazwa przynosi pozytywne skojarzenie z miejscem odprężenia i czystości. Bogata oferta Atrium obejmuje wysokiej jakości kabiny prysznicowe, brodziki oraz panele do hydromasażu.

Wysoka jakość serii Atrium potwierdzona została badaniami w laboratoriach w Polsce, jak również w uznanej światowej placówce badawczej - instytucie T†V. Modele kabin, brodzików i paneli prysznicowych Atrium obecne są w salonach łazienkowych na całym świecie. Rozwiązania technologiczne wykorzystane w produktach Atrium przewyższają standardy europejskich producentów, co potwierdzają otrzymane certyfikaty.
Kabina AF9B posiada elegancki i funkcjonalny system zawiasów, dzięki któremu jest uniwersalna kierunkowo. Oprócz walorów estetycznych, dużą zaletę kabiny stanowi rynienka odprowadzająca wodę z tafli drzwi do wewnątrz brodzika.
Kabina NA95 to powiększona przestrzeń użytkowa wewnątrz kabiny oraz jednocześnie minimalna powierzchnia montażu przy ścianie.
Kabina NF91 ze względu na ścianki boczne różnej szerokości i uniwersalny kierunek montażu, jest modelem idealnym do wykorzystania w asymetrycznej łazience.
Kabina QF92 to luksusowy model kabiny oferowany w przystępnej cenie. Kabina ta jest idealna do postawienia na niskim brodziku lub podłodze. Właścicieli małych łazienek może zainteresować fakt, iż otwiera się ona zarówno na zewnątrz, jak też do środka.
Drzwi QP10 to model drzwi otwieranych na zewnątrz i do wewnątrz, przeznaczony do zagospodarowania wnęki w łazience.
Kabina SF10 to kabina typu \"walk in\", bezdrzwiowa, z panelem prysznicowym wyposażonym w baterię termostatyczną. Brodzik z wkomponowanym w części wejściowej drewnem tekowym nadaje wnętrzu łazienki egzotyczny charakter.
Oferta paneli prysznicowych Atrium obejmuje pięć modeli. Na szczególną uwagę zasługują panele do hydromasażu wyposażone w baterię termostatyczną i nowoczesny system dysz masażowych, o estetyce utrzymanej w zgodzie z najnowszymi trendami.
Produkty Atrium obecne są w wybranych salonach łazienkowych w całej Polsce. Aktualne informacje o serii dostępne na stronie www.kabiny-prysznicowe.com.
Właścicielem marki i generalnym dystrybutorem produktów Atrium jest firma Impero Bocheński Sp. z o.o.

IMPERO BOCHEŃSKI SP. Z O.O., ul. Dębowa 4, 26-600 Radom, tel. (048) 385 14 02 wew. 26, e-mail: impero@impero.com.pl, www.impero.com.pl

 

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA