Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Kabiny natryskowe zajmują ważną pozycję w ofercie firmy Sanplast. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w tworzeniu tych produktów w połączeniu z nowoczesną technologią wytwarzania i wysokiej jakości materiałami składowymi sprawiają, że kabiny te stanowią jedną z najatrakcyjniejszych propozycji na rynku.

Firma Sanplast oferuje w tym zakresie szczególnie wiele modeli kabin zróżnicowanych pod względem kształtu, dedykowanego miejsca montażu, typu drzwi oraz rodzaju wszystkich elementów składowych. Każda z grup kabin, tzn. Classic, Comfort i Comfort Plus charakteryzuje się konkretnymi, wspólnymi cechami konstrukcyjnymi, co czyni ofertę bardzo czytelną i znacznie ułatwia klientom wybór optymalnego pod względem właściwości techniczno-

-użytkowych modelu kabiny. Tradycyjnie już cechami właściwymi wszystkim seriom kabin firmy

Sanplast są nowoczesne wzornictwo oraz dbałość o szczegóły decydująca o ich wysokiej niezawodności i trwałości. Elementy takie jak systemy mocowania, zawiasy czy też mechanizmy przesuwu drzwi zostały sprawdzone w trakcie wieloletniej eksploatacji w tysiącach łazienek w Polsce i Europie.

Wysiłki firmy Sanplast ukierunkowane na stworzenie kompleksowej i pełnej oferty w zakresie kabin natryskowych sprawiły, że nie ma obecnie łazienek, których przestrzeni nie można byłoby zaaranżować przy wykorzystaniu przynajmniej jednej kabiny prysznicowej Sanplastu. Bogactwo tej oferty widoczne jest m.in. w przypadku segmentu bardzo obecnie popularnych modeli narożnych. Obejmuje ona wersje o wielu kształtach i rozmiarach m.in. z drzwiami rozsuwanymi, przesuwanymi dwuelementowymi i drzwiami skrzydłowymi z mechanizmem blokującym przed zbyt szerokim otwarciem. Równie bogata oferta występuje również w przypadku kabin przyściennych i wolno stojących.

Bogactwo oferty kabin wynika

także z wyjątkowo dużej liczby dostępnych kolorów profili (w tym szczególnie efektowne odmiany srebra i chromu) oraz wielu odmian możliwych do zastosowania szyb (zarówno polistyrenowych, jak i wykonanych z bezpiecznego szkła hartowanego).

Propozycję dla szczególnie wymagających klientów stanowią kabiny prysznicowe marek Sanplast Exclusive oraz Altus. Wyróżniają się one ponadczasowym wysublimowanym wzornictwem. Każda z kabin serii Geminus II i Prestige II oraz linii wzorniczej Avantgarde II została zaprojektowana i wykonana z zamiarem urzeczywistnienia potrzeb odbiorców związanych z chęcią posiadania produktu luksusowego podnoszącego prestiż pomieszczenia, w którym został umieszczony.

Do wszystkich swoich kabin prysznicowych firma Sanplast oferuje wysokiej jakości brodziki będące ich optymalnym uzupełnieniem. Idealna komplementarność tych produktów wynika z faktu, że już na początkowym etapie ich projektowania zwracano szczególną uwagę na ich formę i jakość, które zapewniają niezawodne działanie i satysfakcję użytkowników przez wiele lat.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA