Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Kabiny prysznicowe w obecnych czasach już nie są tym samym, czym były jeszcze 20, a nawet 10 lat temu. Dzisiaj rolę kabiny spełnia szklana ściana, wsparta aluminiowymi profilami. Całość wygląda niezwykle atrakcyjnie, a dzięki najwyższej jakości materiałom daje gwarancję bezpiecznego i długotrwałego użytkowania.

WŚRÓD producentów kabin prysznicowych na szczególną uwagę zasługuje firma Ronal, która prócz ponad 140 modeli standardowych, wyspecjalizowała się w niestandardowych rozwiązaniach i oferuje klientom kabiny przygotowane na indywidualne zamówienia. Kolekcja kabin przygotowana na rok 2008 to kilkadziesiąt modeli, których design odpowiada światowym trendom w tej branży.
- Klienci czekają dzisiaj na coś nowszego niż zwykłe prostokątne lub półokrągłe kabiny. Dlatego często sięgam do kolekcji Ronala, gdyż wiem, że zawsze znajdę taką kabinę, która zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta - podkreśla architekt Jacek Dobrzański z Autorskiej Pracowni Architektonicznej Perspectiv z Wrocławia (www.perspectiv.pl).

Czas na zakupy. Nowa kolekcja kabin dostępna jest już w ponad 150 salonach sprzedaży na terenie całej Polski, których wykaz znajduje się na www.ronal.pl. Warto dodać, iż w przypadku kabin Ronal, europejskiej jakości towarzyszy polska - czyli dobra cena. Dotyczy to szczególnie tych modeli, które objęte są promocją. Prezentowane na zdjęciach modele pochodzą z nowej kolekcji kabin prysznicowych Ronal 2008. <

RONAL POLSKA SP. Z O.O., ul. Wrocławska 95, 58-306 Wałbrzych, tel. (074) 840 70 44, fax (074) 840 70 66, e-mail: kabiny@ronal.pl, www.ronal.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA