Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

W ofercie firmy Ravak, uznanego producenta kabin prysznicowych, brodzików i wanien, znaleźć można szeroką gamę produktów łączących w sobie najnowszą technologię z pięknem, estetyką i funkcjonalnością, co sprawia, że doskonale odnajdują się w każdej łazience.

Największą różnorodność rozwiązań można znaleźć w linii kabin Supernova. Atutem tej linii jest niezawodność i wysoka wytrzymałość nawet przy intensywnej eksploatacji. Dlatego kabiny te doskonale sprawdzają się nie tylko w domu, lecz także w obiektach publicznych, np. szpitalach czy hotelach. Niewątpliwą zaletą jest także wszechstronność tej serii - części składowe są w większości kompatybilne i można je dowolnie zestawiać. Za pomocą profili narożnych i poszerzających można łączyć poszczególne elementy i stworzyć produkt o nietypowych rozmiarach. Na szczególną uwagę zasługują wypełnienia, które mogą być wykonane z polistyrenu lub z bezpiecznego szkła hartowanego w czterech wzorach: przezroczyste, mrożone, dymne i w paski. Szkło pokryte jest warstwą Ravak Anticalc, chroniącą przed trwałym osadzaniem się zanieczyszczeń. Seria kabin prysznicowych

Supernova została obecnie unowocześniona za pomocą systemu AntiBlock. Mechanizm ten przeciwdziała zacieraniu oraz krzyżowaniu się ruchomych elementów kabiny i ma zasadniczy wpływ na żywotność całego produktu. Podstawą działania systemu antyblokującego są tory jezdne, po których przesuwają się suwaki o bardzo dobrych właściwościach ślizgowych, zabezpieczone nakładką z tworzywa sztucznego.

Linia kabin prysznicowych Glassline - to oszczędny design z minimalistycznymi akcentami wsporników, zawiasów oraz uchwytów. Zachwyca przejrzystością szkła i pozorną prostotą wyrobu. Kabiny z tej kolekcji dostępne są w szerokim asortymencie kształtów i rozmiarów (80/90/100). Mają chromowane zawiasy, które przy kącie odchylenia 60ˇ same zamykają drzwi. Wszystkie miejsca styku szkła z metalem są zabezpieczone tworzywem sztucznym, a chromowana listwa progowa uniemożliwia wyciekanie wody. Drzwi wykonane są ze szkła hartowanego i zabezpieczone warstwą Ravak Anticalc. Możliwy jest wybór pomiędzy kabinami półokrągłymi a kabinami o kwadratowym obrysie. Alternatywą dla pełnych kabin są drzwi montowane we wnęce lub ścianki wannowe. Dopełnieniem oferty jest stylowa półeczka, którą można przymocować do standardowego wspornika kabiny prysznicowej.

Patrząc na nową serię kabin prysznicowych Rapier można odnieść wrażenie, że znaleźliśmy się w galerii sztuki współczesnej, w której eksponatem jest kabina prysznicowa - ascetyczna, przykuwająca uwagę oryginalną formą. Nieograniczone ramami tafle hartowanego szkła, zawieszone na poziomych przesuwnych profilach, podkreślone zostały ergonomicznym kształtem uchwytów. Szkło kabiny zabezpieczone jest warstwą ochronną Ravak Anticalc. Cechą charakterystyczną tej linii kabin jest możliwość odchylenia skrzydła drzwi po obróceniu dolnych zaczepów przesuwnych elementów, co ułatwia czyszczenie kabiny. Prowadnice dostępne są w kolorach białym i satin.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA