Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Targi ISH we Frankfurcie to idealny sposób zaprezentowania nowości produktowych. Kaldewei wiodący producent wanien, brodzików i wanien z hydromasażem wykonanych z 3,5 mm stali emaliowanej, stawia na kreatywność i wyczucie stylu także poprzez nową formę prezentacji na targach. Zarówno stoisko, jak i produkty przedstawiają luksus, ekstrawagancję i elegancję w łazience, podkreślając pozycję firmy jako pioniera i ikony stylu.

Wyrazem indywidualizmu i nowoczesnego wzornictwa jest wanna  „Asymmetric Duo”, która swoją formą oparta jest na zasadzie asymetrii. Niesymetryczny, szerszy z jednej strony brzeg wanny przystawiony do ściany jest idealny do zamontowania armatury lub do odłożenia akcesoriów kąpielowych. Propozycja montażu wanny szerszym brzegiem w stronę pomieszczenia, to wygodne miejsce do siedzenia, ułatwiające wchodzenie i wychodzenie z wanny. Kolejnym charakterystycznym elementem jest emaliowana pokrywa odpływu w kształcie prostokąta zamocowana idealnie w płaszczyźnie wanny, dzięki czemu zapewnia komfort kąpieli, gwarantując jednocześnie wyjątkowe walory wzornicze. „Asymmetric Duo” dostępna jest w trzech rozmiarach: 170x80, 180x90, 190x100 cm.
Kolejną propozycją firmy Kaldewei jest płaski brodzik „Superplan Plus” o głębokości zaledwie 2,5 cm. Jego cechą charakterystyczną jest emaliowana pokrywa odpływu w kształcie koła, w pełni zintegrowana z płaszczyzną brodzika. Powierzchnia do stania jest dzięki temu całkowicie płaska i jednolita optycznie. Purystyczny design brodzika wskazuje na jego nowoczesną formę, która przy zabudowie w płaszczyźnie podłogi idealnie komponuje się z otoczeniem łazienki. Brodzik występuje w 12 wymiarach: od 90x90 do 120x120 cm.
Dodatkowo Kaldewei postanowił rozszerzyć paletę rozmiarów dla brodzika „Conoflat” o kolejne 12 wymiarów. Wyrafinowany design i nieograniczona swoboda ruchów pod prysznicem – tak można scharakteryzować brodzik „Conoflat” o głębokości zaledwie 2,3 cm. Zabudowany w płaszczyźnie podłogi ze zintegrowaną pokrywą odpływu w kształcie kwadratu, jest nowoczesnym elementem wyposażenia łazienki. „Conoflat” dostępny jest w wymiarach od 80x80 do 90x170 cm.
Poza nowościami produktowymi w ofercie firmy Kaldewei znajdziemy nowe kolory matowe z palety Coordinated Colours Collection dla wanien „Conoduo” i „Ellipso Duo Oval”. Są to modne matowe tony czerni Lava i bieli Arktis, za pomocą których została osiągnięta idealna równowaga między ponadczasowym wzornictwem, a najnowszymi trendami aranżacyjnymi. Dopełnieniem tej koncepcji są również obudowy wolnostojące w tych samych kolorach: czarny Lava i biały Arktis.
Kolejną koncepcją, jaka została zaprezentowana, jest pełne wykończenie przeciwpoślizgowe dla palety kolorów matowych Coordinated Colours Collection. Kaldewei opracowało nowatorską recepturę, dzięki której wzorniczo powierzchnia przeciwpoślizgowa jest wyraźnie bardziej płaska, przez co prawie niewidoczna na płaszczyźnie brodzika. W palecie kolorów matowych pełny antypoślizg jest w kolorze produktu, zapewniając mu dokładne dopasowanie kolorystyczne całości emalii. <

Kaldewei Polska Sp. z o.o., ul. Słowikowskiego 1 A, 05-090 Raszyn, tel. (22) 720 16 03, www.kaldewei.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA