Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Przewodnia idea finałowej edycji kampanii edukacyjnej Toaleta2012.pl to: 2012 toalet na 2012 rok! Na stronie internetowej kampanii: www.toaleta2012.pl zaczęliśmy liczyć czyste i dobrze wyposażone toalety w 4 miastach goszczących EURO 2012. Licznik toalet wystartował 7 czerwca br., czyli równo rok przed EURO 2012. Na 300 dni przed EURO 2012 zgłoszonych  toalet jest 102. Czy to wystarczy dla tysięcy turystów, którzy odwiedzą nasz kraj już za kilka miesięcy?
Czwarty rok kampanii Toaleta2012.pl, której organizatorem jest firma CWS-boco Polska, został zainaugurowany akcją: Skazani na Nocnik, który na rok przed EURO 2012 nagłaśniał pytanie: czy na EURO 2012 będziemy skazani na nocniki, jeśli toalet publicznych nie przybędzie? Rozwinięciem tej myśli jest licznik polecanych dla kibiców toalet na stronie kampanii. Cel, jaki wyznaczyliśmy to: 2012 toalet na 2012 rok. Pod tym chwytliwym hasłem kryje się cel kampanii: uświadomienie włodarzom miast, że liczba toalet dostępnych publicznie, jak również ich stan i poziom wyposażenia nie jest wystarczając w kontekście zbliżającego się EURO 2012. Poprzez licznik chcemy też zaangażować mieszkańców do identyfikowania i zgłaszania dobrych toalet w ich miastach. W tym roku mieszkańcy mogą na stronie kampanii zgłosić sprawdzoną toaletę w swoim mieście, klikając w ikonkę: Poleć Toaletę dla Kibica, która przekieruje ich do prostego formularza.
Na stronie kampanii, w zakładce: Mapy Toalet znajdują się mapy 4 miast – Warszawy, Wrocławia, Poznania i Gdańska, z zaznaczonymi sprawdzonymi toaletami. Zielonymi punktami zostały oznaczone toalety sprawdzone przez Patrole Czystości, na żółto – rekomendowane przez kibiców, za pomocą aplikacji Poleć Toaletę dla Kibica. Trzecią kategorią, oznaczoną na różowo, są toalety uczestniczące w programie Toaleta dla Kibica, zgłaszane już niebawem przez samych właścicieli toalet.
Zapraszamy na stronę: www.toaleta2012.pl !

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA