Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Od wieków wiadomo, że kąpiel parowa w naturalny sposób pobudza krążenie krwi, rozluźnia mięśnie i nawilża skórę. Z tych powodów firma Novellini łączy w kabinach przyjemność masażu wodnego z zaletami kąpieli parowej.
 
Kabiny Nowa Holiday firmy Novellini wyposażone są w dysze do masażu wodnego rotojet1 i rotojet2, które zmieniają konwencjonalny strumień wody w strumień o kształcie spirali. Dzięki dyszom rotojet możliwe jest korzystanie z prysznica rotacyjnego służącego masażowi karku, szyi i ramion, pobudzająco-stymulującego masażu wodnego kręgów szyjnych, pionowego masażu wodnego oraz masażu stóp łagodzącego bóle nóg i zwalczającego uczucie ciężkości. W wyposażeniu kabiny Nowa Holiday znajduje się też kaskada (pięć dysz rotojet).

Sauna parowa firmy Novellini występuje w kompletnych kabinach Nowa Holiday w dwóch różnych wariantach: kąpiel parowa Plus i kąpiel parowa Basic. Kabiny wyposażone w system kąpieli parowej Plus posiadają możliwość zaprogramowania czasu i temperatury kąpieli parowej, oświetlenie w kabinie, alarm dźwiękowy z możliwością podłączenia do alarmu zewnętrznego, radio z pamięcią 16 stacji, wyświetlacz ciekłokrystaliczny i zegar. Z kolei kabiny wyposażone w system kąpieli parowej Basic posiadają możliwość ustawienia czasu trwania kąpieli parowej (10, 20, 30, 40 min) oraz alarm dźwiękowy (możliwość podłączenia do alarmu zewnętrznego).

Kabina Nowa Holiday podobnie jak wszystkie kabiny parowe Novellini wyposażona została również w system aromaterapii. W połączony z dyszą parową pojemnik można włożyć zioła lub wacik nasączony olejkami eterycznymi. Dzięki temu kąpiąca się osoba może się otoczyć ulubionym zapachem, który dodatkowo zrelaksuje ciało i umysł.

System prysznicowy w kabinie Nowa Holiday został zaprojektowany w ten sposób, aby jak najbardziej uwydatnić zalety masażu wodnego. Kompletne kabiny Nowa Holiday wyposażone są w trzyfunkcyjną główkę prysznicową, która umożliwia regulację intensywności masażu. Innowacyjna technika samooczyszczania zapobiega odkładaniu się kamienia. Słuchawka umożliwia nastawienie prysznica o działaniu uspokajającym, pobudzającym lub będącym kombinacją tych możliwości.

Zbudowane z mlecznego akrylu zadaszenie przepuszcza wystarczającą ilość światła, aby w kabinie było jasno, a jednocześnie skutecznie zapobiega przedostaniu się pary wodnej do łazienki. Przezroczysty odpowietrznik może być łatwo demontowany i otwierany od wewnątrz, co ułatwia czyszczenie. W kabinie Nowa Holiday zainstalowane jest także oświetlenie wewnętrzne oraz głośnik. Brodzik zbudowany został z akrylu sanitarnego wzmocnionego włóknem szklanym. Posiada ponadto powierzchnię antypoślizgową i specjalnie wyprofilowaną wewnętrzną krawędź, która umożliwia spływ wody do brodzika.

Kabina Nowa Holiday Novellini zapewnia nie tylko najwyższą jakość sauny i hydromasażu, ale także pozwala na głęboki i pełny relaks zarówno ciała, jak i duszy. Dostępna jest w cenie od 8 292 zł netto.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA