Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Firma Produkcyjno-Handlowa Keno, działająca na polskim rynku od 1989 r. poleca prawdziwy łazienkowy hit - matę Viking. Mata wykonana jest z zaimpregnowanych elementów drewnianych trwaleĘze sobą połączonych i zabezpieczonych przed działaniem wilgoci.

Obserwując zainteresowanie klientów dobroczynnym wpływem sauny na organizm człowieka, a także stały wzrost liczby osób pragnących mieć saunę we własnym domu (aby każdego dnia móc się w pełni zrelaksować), firma Keno uznała matę Viking za produkt, który może być szczególnie poszukiwany na rynku. Można ją stosować zamiast tradycyjnych dywaników w łazienkach, a także jako dodatkowe wyposażenie w saunach. Zastosowany materiał (drewno sosnowe) oraz prostota wzoru nawiązują do obecnych trendów wzorniczych i ekologicznych.

Mata Viking, dzięki temu, że zapewnia łatwe utrzymanie higieny, znaleźć może zastosowanie również w hotelach i pensjonatach zobligowanych do przestrzegania przepisów sanitarnych.

Mata Viking produkowana jest w dwóch rozmiarach: 55x55cm i 55x85cm, co pozwala na umieszczenie jej w większych i mniejszych pokojach kąpielowych, łazienkach oraz saunach. Dodatkowy argument stanowi przystępna cena produktu: 47,30 zł netto (55x55 cm), 56,20 zł netto (55x85 cm).

Firma Keno zajmuje się produkcją dywaników do wszelkiego rodzaju wnętrz mieszkalnych. W trakcie 15 lat swego istnienia stale doskonali technologię produkcji, rozwijając przy tym wzornictwo. Obecnie firma oferuje szeroki asortyment dywaników produkowanych metodą table tufting, która zapewnia uniwersalny charakter zastosowań. Są wśród nich dywaniki akrylowe i bawełniane. Teraz dołączyły do nich także drewniane maty.

Zarówno technologia produkcji, jak i skład surowcowy dywaników akrylowych (runo wykonane z wysokiej jakości przędzy akrylowej, podkład - włóknina poliestrowa) sprawiają, że są one odporne na destrukcyjne działanie wilgoci i częste pranie - również w pralce automatycznej. Podklejenie zapewnia mocne zamocowanie runa i dobrą przyczepność do podłoża, co wydaje się być szczególnie istotne w łazience. Sposób produkcji dywaników Keno umożliwia bogate wzornictwo: zróżnicowaną wysokość runa, uzyskanie dowolnych kształtów oraz łatwość łączenia kolorów.

Kolekcja dywaników bawełnianych Eko wykonana została w 100% z materiałów pochodzenia naturalnego, co odzwierciedla panujące obecnie trendy ekologiczne. Technologia produkcji oferuje ponadto ciekawy efekt dwustronnego runa.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA