Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Na tegorocznych targach ISH firma Kermi zaprezentowała swoją bogatą i zróżnicowaną ofertę w dwóch pawilonach targowych. Zarówno na stoiskach prezentujących technikę grzewczą, jak i stoisku związanym z techniką sanitarną nie zabrakło innowacyjnych rozwiązań i nowości produktowych.

Firma Kermi, producent grzejników płytowych oraz kabin prysznicowych stale unowocześnia i rozwija ofertę w obu segmentach produktowych, o czym mogli przekonać się odwiedzający stoiska producenta podczas frankfurckich targów. Zarówno w pawilonie 8, skupiającym wystawców z branży grzewczej, jak również w pawilonie 3.1, gdzie firma zaprezentowała m.in. najnowsze kabiny prysznicowe, nowatorskie rozwiązanie w zakresie prysznicowych odpływów liniowych i punktowych „Duschplatz” oraz najnowsze modele grzejników. Firma Kermi znana głównie jako producent energooszczędnych grzejników płytowych, przedstawiła na targach grzejniki  wyprodukowane z wykorzystaniem nowatorskiej, opatentowanej technologii przepływu X2. Ich zastosowanie pozwala zaoszczędzić do 11% energii. Grzejnik „ThermX2” idealnie pracuje w instalacjach zasilanych wszelkimi źródłami ciepła i tym samym odpowiada na potrzeby nowoczesnej techniki grzewczej.

GRZEJNIKI DEKORACYJNE. Na ekspozycji targowej znalazły się najnowsze i najbardziej efektowne grzejniki z oferty Kermi.  Firma zaprezentowała modele „Fedon”, „Ideos”, „Credo-Uno V” i „Credo Half”. Stalowy „Fedon” wyróżniony w konkursie „Wybór Roku 2011” magazynu „Łazienka”, tym razem w wersji czerwonej z dwoma uchwytami, charakteryzuje stonowany, prosty design. Grzejnik dostępny jest w trzech szerokościach, szerokiej palecie kolorów oraz może być wyposażony w szereg praktycznych akcesoriów. Oprócz relingów może to być także lustro, lampka, wieszak czy półka. Grzejnik „Ideos” o niespotykanym kształcie, także wykonany ze stali, jest nie tylko efektowny, ale również ergonomiczny. Dostępny jest w kilku rozmiarach i  może być podłączony do centralnego ogrzewania lub zasilany elektrycznie. Spośród bogatej oferty kolorystycznej (kolory z palety RAL) na targowej ekspozycji  firma zaprezentowała model w kolorze pomarańczowym. Grzejnik „Credo-Uno V” zaprezentowany w wykończeniu metalicznym reprezentuje klasyczny design w nowoczesnym wydaniu. Prostokątny profil uzupełniają poprzeczne rurki. Dostępny jest w kilku rozmiarach, może być zasilany elektrycznie lub podłączony do sieci centralnego ogrzewania. Asymetryczny grzejnik „Credo Half” powstał na bazie prostego i nowatorskiego projektu – pod szeroką i płaską osłona kryją się delikatne, poprzeczne rurki.

KABINY PRYSZNICOWE. W tej grupie produktów, firma Kermi zaprezentowała nowe kabiny typu walk-in. Ciekawym rozwiązaniem, wyróżniającym jeden z prezentowanych modeli są półeczki na akcesoria kąpielowe, wykonane z drewna egzotycznego, zamocowane po zewnętrznej stronie kabiny. Kolejna niespodzianka w ofercie Kermi to kabina walk-in z podświetleniem ledowym, umieszczonym tuż przy dolnej krawędzi szklanej tafli. Firma zaproponowała także opcjonalne drzwi do kabin z wygodnym uchwytem relingowym.
W segmencie tradycyjnych kabin prysznicowych także nie zabrakło nowości, zwłaszcza dotyczących rozwiązań technicznych, podnoszących jakość produktu oraz zapewniających komfort użytkowania. Firma zaprezentowała m.in. serię kabin „Atea”, przeznaczonych do montażu na posadzce. „Atea” oferowana jest w kilku wariantach: w wersji dwuelementowej z rozsuwanymi drzwiami, w wersji czteroelementowej z rozsuwanymi drzwiami, także ze ścianką boczną oraz modele z wejściem narożnym. Wszystkie kabiny prysznicowe z  rozsuwanymi drzwiami wyposażone zostały w mechanizm windowy, dzięki któremu drzwi unoszą się podczas otwierania. Kabiny pozbawione są także listwy progowej, co zapewnia łatwe i wygodne wejście. Ergonomiczne, rozsuwane drzwi ułatwiają nie tylko wejście, ale także czyszczenie kabiny – żadnych zbędnych załamań czy narożników. Również montaż kabiny jest niezwykle łatwy i szybki.
Także kabiny z wejściem narożnym stanowią doskonały przykład zastosowania funkcjonalnych rozwiązań technicznych. Drzwi prysznicowe składają się podczas otwierania, gwarantując swobodny dostęp do wnętrza kabiny. Najnowsze kabiny marki Kermi wyposażone są w nowe, eleganckie i funkcjonalne uchwyty. Nowoczesnym designem wyróżniają się także mocowania, profile i zawiasy. <

Kermi Sp. z o.o., ul. Graniczna 8B, 54-610 Wrocław, tel. (71) 354 03 70, www.kermi.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA