Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Spośród projektów baterii łazienkowych i umywalkowych, często rygorystycznie podążających za równoległością linii, stożkowa seria \"Kidó\" wyróżnia się zdecydowanie swą uniwersalnością. Źródłem inspiracji dla kształtów \"Kidó\" stała się japońska architektura oraz sztuka medytacji Tai Chi.

Projekt, który powstał we współpracy z niemieckim biurem projektowym Neufeld&Stein prezentuje koncepcję stylistyczną, której motywem przewodnim jest figura stożka, symbolizująca energię wody. Stożkowe kształty \"Kidó\" stanowią jedyną w swoim rodzaju grę geometrii, w której małe i duże średnice elementów baterii przeplatają się wzajemnie tworząc jednocześnie harmonijną i spójną całość. Przejrzyste kształty oraz wyrazista symbolika serii \"Kidó\" sprawiają, iż seria ta doskonale wkomponowuje się we wszystkie wnętrza utrzymane w duchu minimalistycznym.

W asortymencie serii \"Kidó\" na uwagę zasługują w szczególności jednouchwytowe baterie umywalkowe o zredukowanej formie oraz charakterystyczny kształt baterii natryskowej z termostatem. Zastosowanie termostatu pozwala na błyskawiczne osiągnięcie pożądanej temperatury wody, zapewniając tym samym pełen komfort kąpieli, a przede wszystkim ochronę przed poparzeniem. Oprócz walorów technicznych niewątpliwym atutem serii \"Kidó\" jest również szeroka gama oferowanych produktów, obejmująca zarówno baterie natynkowe jak i podtynkowe, a także specjalne rozwiązania jak np. regulowana wylewka wannowa. Kolejnym atutem tej serii jest możliwość skompletowania całej gamy akcesoriów łazienkowych, wśród których można znaleźć m.in. kilka rodzajów wieszaków na ręczniki, szklanki, dozowniki na mydło w płynie czy uchwyty na papier toaletowy. Wszystkie elementy serii są dopasowane do siebie w najdrobniejszych szczegółach: począwszy od baterii aż po najmniejszy wieszak na ręczniki.

Kidó to doskonały pomysł na wyjątkową aranżację łazienki - miejsca odprężenia, odpoczynku i relaksu.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA