Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Prezentacja firmy Sanitec Koło

REKLAMA

„Varius” to nowa seria ceramiki i mebli łazienkowych, w której wyrafinowana prostota została połączona z komfortem użytkowania. Masywne krawędzie i wyrazista, choć subtelna linia budzą poczucie stabilności. Oryginalne kolory mebli idealnie współgrają z alpejską bielą ceramiki, która uwypukla wrażenie świeżości.

„Varius” po łacinie oznacza różnorodność i ona właśnie charakteryzuje nową serię ceramiki. Jej wyjątkowość podkreśla fakt, iż pojawiają się w niej dwa różniące się kształtem modele umywalek – owalna i prostokątna, przystosowane do kompletowania z półpostumentem. Dostępne są również umywalki meblowe i asymetryczne. Dzięki pięciu różnym rozmiarom umywalek (od 45 do 100 cm) możliwe jest urządzenie zarówno niewielkiej toalety gościnnej, jak i salonu łazienkowego. Serię uzupełniają miski ustępowe i bidety w wersji podwieszanej i stojącej, a także deski: sedesowa i bidetowa. Kryty system mocowań miski ustępowej i bidetu (zarówno w wersji wiszącej jak i stojącej) sprawia, że nic nie zaburza estetyki części sanitarnej. Dodatkowo produkty ceramiczne „Varius” dostępne są z powłoką Reflex Koło. Dzięki tym rozwiązaniom utrzymanie czystości urządzeń oraz powierzchni wokół nich jest bardzo łatwe.
„Varius” to nie tylko ceramika, ale również meble łazienkowe. Charakteryzują się one nowoczesnym wzornictwem, jednocześnie zachowując klasyczne piękno. Szafki dostępne są w trzech wariantach kolorystycznych (wenge, zebrano i biały połysk), co pozwala na tworzenie rozmaitych wariacji barwnych otoczenia.
Jedną z zalet szafek jest możliwość zamontowania drzwi otwieranych z prawej lub z lewej strony. Pełne wysunięcie prowadnic szuflad ułatwia dostęp do ich najgłębszych zakamarków, dzięki czemu wszystkie drobiazgi są zawsze pod ręką. Szafki wykonane są z materiałów odpornych na wilgoć i wyposażone w wysokiej jakości okucia. Doskonale nadają się więc do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności i zmiennych temperaturach, takich jak łazienka.
W asortymencie znajdują się szafki boczne – niskie i wysokie oraz szafki podumywalkowe.  Dostępne są również lustra w trzech wielkościach: 80, 100 i 150 cm. Niezwykle praktyczna jest wysoka szafka z koszem na bieliznę. W jej górnej części znajdują się szklane półeczki, na których można umieścić łazienkowe drobiazgi. Prosty i uniwersalny design mebli „Varius” podkreśla nietuzinkowy charakter ceramiki tej serii. Całość tworzy magiczny klimat wnętrza. Dzięki tak rozbudowanemu asortymentowi „Varius” jest idealną propozycją dla każdego, kto ceni sobie prostotę formy, elegancki wygląd i dobrą cenę.
Do projektowanego wnętrza łatwo będzie można dopasować pozostałe elementy z oferty firmy Koło np. kabinę prysznicową lub wannę.

Sanitec Koło Sp. z o.o. ß ul. Toruńska 154 ß 62-600 Koło ß tel. (063) 261 84 00 ß infolinia: 0801 17 17 17 ß www.kolo.com.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA