Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Kludi po raz kolejny wsparło działania wydawnictwa Dwie Siostry, specjalizującego się w publikacjach dla dzieci, i zostało sponsorem wydania książki M.O.D.A. – kolejnej części popularnej, edukacyjnej serii, zapoczątkowanej przez książki D.O.M.E.K. i D.E.S.I.G.N.
Książka napisana przez dziennikarkę magazynu „Wysokie Obcasy”, Katarzynę Świeżak oraz niebanalnie zilustrowana przez Katarzynę Bogucką wprowadza najmłodszych czytelników w świat mody. W przystępny sposób opowiada o zjawiskach i trendach, które ją kształtują, przedstawia historię takich odzieżowych klasyków, jak dżinsy czy mała czarna.
Co sprawiło, że firma specjalizująca się w produkcji armatury łazienkowej i kuchennej zaangażowała się w projekt związany z modą? Sponsoring M.O.D.Y. to próba zwrócenia uwagi na to, jak znaczące miejsce w naszej współczesnej kulturze ma sfera mody; jak ogromny jest jej związek z naszym stylem życia. Kludi postrzega modę jako bardzo istotną dziedzinę poszukiwania inspiracji nie tylko dla siebie, lecz także dla wszystkich marek związanych z wyposażeniem wnętrz. Nie od dziś wiadomo, że pomysły, które w jednym sezonie zaprezentują projektanci mody, w kolejnym znajdą swoje odbicie w tym, co kupujemy do mieszkań – a więc także do łazienek. Kludi jako marka uważnie śledząca aktualne trendy również nie mogła zostać obojętna na pomysły wielkich kreatorów. Efektem fascynacji trendami kreowanymi przez domy mody jest też długoletnia współpraca Kludi ze znanymi modowymi markami Esprit i JOOP!

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA