Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Niekonwencjonalna forma, możliwość dopasowania do prawie każdej działki oraz modyfikacji rozkładu pomieszczeń, energooszczędność - to cechy domu, zbudowanego pod patronatem miesięcznika Murator według projektu jednego z najbardziej znanych polskich architektów, Roberta Koniecznego. W nowatorskiej koncepcji Indywidualnego Domu Typowego znalazło się także miejsce na armaturę firmy KLUDI.
Indywidualny Dom Typowy, powstały pod Pszczyną w woj. śląskim, zyskał już sławę wśród architektów i inwestorów ze względu na nowatorską formę i funkcję na miarę przyszłości.
Walory budynku niskoenergetycznego, bliskiego domowi pasywnemu, uzyskano dzięki kształtowi bryły, zastosowaniu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła (rekuperacja),  systemu podgrzewania ciepłej wody za pomocą powietrznej pompy ciepła, izolacji termicznej ścian zewnętrznych z wełny mineralnej o grubości 25 cm i dachu o grubości 30 cm. Wykorzystane wysokiej jakości materiały  tworzą komfortowy klimat, dają poczucie ciepła i przytulności.
Cały dom został wyposażony tak, by jego wnętrze wyróżniało się starannym wykończeniem i funkcjonalnością. W kuchni i łazienkach zastosowano armaturę KLUDI. Wśród wybranych przez projektantów serii nie mogło zabraknąć \"KLUDI Balance\". Ta minimalistyczna, inspirowana organicznymi formami kolekcja stanowi idealne uzupełnienie nowocześnie urządzonej łazienki. Naturalne inspiracje pojawiają się także w serii  \"KLUDI Ocean\", która została wykorzystana w kolejnej łazience. 

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA