Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Od 22 do 25 stycznia 2008 r. trwać będzie kolejna edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa Budma. Towarzyszyć im będą Międzynarodowe Targi Maszyn, Pojazdów i Sprzętu Budowlanego Bumasz.
Według organizatorów powierzchnia ekspozycyjna tegorocznej Budmy wyniesie blisko 43 tys. m2, co stanowi 7% więcej w stosunku do poprzedniej edycji targów z 2007 r. Jak podają organizatorzy, w tym roku większa będzie także liczba wystawców – o 16,5%. Natomiast szacowana liczba odwiedzających to ponad 80 tys. osób z kraju i zagranicy, zarówno inwestorów indywidualnych, jak i instytucjonalnych.
Jak co roku podczas targów Budma nie zabraknie imprez towarzyszących. Wśród nich znajdą się m.in. Polska Platforma Technologiczna Budownictwa, Dni Inżyniera Budownictwa, Ogólnopolskie Mistrzostwa Glazurników, Targowe Spotkania z Architekturą oraz liczne konferencje i prezentacje tematyczne. Więcej na www.budma.pl.

WYSTAWCY Z BRANŻY ŁAZIENKOWEJ
Bisk, Biuro Techniczne Ekotech, Ceramika Paradyż, Duschy, Emco Polska, Grupa PSB, Hybner, Klafs, Roca Sp. z o.o., Sanitti, Oristo, Zehnder
(stan na 3 stycznia 2008 r.)
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA