Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Firma Deante rozpoczyna drugą edycję konkursu dla architektów i projektantów wnętrz. Tym razem uczestnicy konkursu skupią się na pomieszczeniu, które nie tylko pomaga dbać o higienę codzienną, ale jest również źródłem relaksujących kąpieli. Konkurs „Łazienka w dobrym stylu!” pozwoli projektantom zobrazować, jak stworzyć funkcjonalną, ergonomiczną, a zarazem stylową łazienkę, która będzie przyjazna dla każdego domownika.
Udział w konkursie umożliwia specjalnie przygotowana witryna architekt.deante.pl. Po zarejestrowaniu w serwisie każdy projektant ma możliwość nie tylko opublikowania swoich prac, ale również otrzymuje dostęp do szeregu innych materiałów stanowiących wsparcie przy projektowaniu, między innymi do modeli 3D produktów marki Deante.
W bieżącej edycji konkursu jury weźmie pod uwagę nie tylko pomysłowość i stylizację projektów, ale również jakość przygotowanych renderów 2D. Mile widziane będą elementy pokazujące, że zaprojektowana łazienka może być użytkowana przez wiele osób, ale przede wszystkim zyskają te propozycje, w których wykorzystane zostaną nowości z oferty Deante.
Dla trzech najlepszych projektów przygotowana jest atrakcyjna seria nagród. Suma nagród pieniężnych ufundowanych przez firmę Deante to 9000 zł, a do tego Deante nagradza również produktami o wartości 3500 zł. W puli zarezerwowanej dla każdego z 3 zwycięzców znalazły się również: roczna prenumerata magazynów „Świat Łazienek i Kuchni” i „Dobrze Mieszkaj”, konta na portalach dobrzemieszkaj.pl i archispace.pl oraz szkolenie w Centrum Szkoleniowym PROCAD.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA