Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
26 maja odbyło się uroczyste otwarcie kolejnej filii firmy Vinsar. Nowy obiekt mieści się w Jeleniej Górze przy ulicy Złotniczej 14. Funkcjonująca od marca filia to 113-ty punkt dystrybucyjny firmy  Vinsar i jednocześnie pierwsza placówka w Jeleniej Górze. Firma posiada obecnie 4 Regionalne Centra Sprzedaży (Wrocław-Centrala, Poznań, Szczecin i Zielona Góra), 14 filii i 95 punktów sieci franczyzowej.
Przybyli goście mogli zapoznać się z asortymentem oferowanym przez Vinsar. Fachowych porad udzielali przedstawiciele firm współpracujących z Vinsarem. Na wszystkich czekały również liczne atrakcje, m.in. konkursy z nagrodami oraz gry i zabawy dla najmłodszych. Firma Vinsar zaproponowała również obszerny pakiet produktów oferowanych po specjalnych, promocyjnych cenach.
Jeleniogórska filia Vinsaru obsługuje zarówno klientów hurtowych, jak i detalicznych. Tak jak cała firma nowy obiekt specjalizuje się w dystrybucji systemów techniki grzewczej i sanitarnej. Powierzchnia ekspozycyjna obiektu to ok. 350 m2, zaś powierzchnia magazynowa to ponad 500 m2.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA