Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Wybór systemu hydromasażu, który będzie w pełni odpowiadał  indywidualnym potrzebom i wymaganiom to niełatwa decyzja. Warto zatem sprawdzić i porównać sposób działania systemów w praktyce. Taką możliwość dają ekspozycje tworzone w ramach programu Partnerskich Studiów Excellent. Właśnie otwarte zostały kolejne – w Pile i Bielsku-Białej.
Partnerskie Studia Excellent to trwający od 2009 roku program ekspozycji produktów Excellent w najlepszych salonach wyposażenia łazienek na terenie całego kraju. Są to miejsca, gdzie każdy może m.in. zobaczyć, jak działają nowoczesne systemy hydromasażu.
Na wystawach eksponowane są przykłady wanien: prostokątnych, narożnych, asymetrycznych, owalnych,  pochodzące z bogatej, liczącej kilkadziesiąt modeli oferty Excellent. Zaprezentowane wanny z systemami hydromasażu są napełnione wodą i podłączone do zasilania, dzięki temu każdy w pełni może sprawdzić ich działanie. Szczególnie efektownie prezentują się wanny podświetlone poprzez zastosowanie podwodnego oświetlenia RGB PowerLed. Wśród prezentowanych systemów hydromasażu można zobaczyć m.in. najnowocześniejszy system o nazwie Discovery, który obsługiwany jest przez dotykowy panel z kolorowym wyświetlaczem LCD.
Nowo otwarte Partnerskie Studia Excellent w Pile (Centrum Wyposażenia Wnętrz Salon Łazienek ul. Podchorążych 1) oraz Bielsku-Białej  (P.H.U.CERAMED ul. Piekarska 161) dołączyły do istniejących już ekspozycji w Częstochowie (Centrala Materiałów Budowlanych Sp. z o.o. ul. Jadwigi 112), Łodzi (GRES - Wyposażenie Łazienek ul. Wigury 7) i  Tarnowie (FHU Saturn Sp.J. ul. Paderewskiego 4). W najbliższym czasie planowane jest otwarcie kolejnych. 
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA