Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
W grudniu zeszłego roku otwarto kolejne dwa Partnerskie Studia Excellent. Tym razem w Centrum Wyposażenia Wnętrz Salon Łazienek w Pile oraz w salonie firmy Ceramed w Bielsku-Białej.
Partnerskie Studia Excellent to trwający od 2009 roku program ekspozycji produktów Excellent w najlepszych salonach wyposażenia łazienek na terenie całego kraju. Są to miejsca, gdzie każdy może m.in. zobaczyć, jak działają nowoczesne systemy hydromasażu.
Na wystawach eksponowane są przykłady wanien: prostokątnych, narożnych, asymetrycznych, owalnych,  pochodzące z bogatej, liczącej kilkadziesiąt modeli oferty Excellent. Zaprezentowane wanny z systemami hydromasażu są napełnione wodą i podłączone do zasilania, dzięki czemu każdy w pełni może sprawdzić ich działanie. Szczególnie efektownie prezentują się wanny podświetlone poprzez zastosowanie podwodnego oświetlenia RGB PowerLed. Wśród prezentowanych systemów hydromasażu można zobaczyć m.in. najnowocześniejszy system o nazwie Discovery, który obsługiwany jest przez dotykowy panel z kolorowym wyświetlaczem LCD.
Nowo otwarte Partnerskie Studia Excellent w Pile oraz Bielsku-Białej dołączyły do istniejących już ekspozycji w Częstochowie (Centrala Materiałów Budowlanych), Łodzi (GRES) i  Tarnowie (FHU Saturn). W najbliższym czasie planowane jest otwarcie kolejnych. 
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA