Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
W październiku został otwarty nowy oddział firmy Femax. Placówka mieści się w Wejherowie przy ul. Gdańskiej 15. Większość całkowitej, liczącej 400 m2 powierzchni nowego obiektu stanowi część ekspozycyjna (250 m2).
W ofercie nowej placówki znalazły się wyroby i systemy czołowych producentów polskich i zagranicznych. W części ekspozycyjnej można obejrzeć kotły takich firm jak Vaillant, Junkers, De Deitrich i Viessmann oraz grzejniki i systemy instalacyjne Retting Heating. Przewidziana jest również część sanitarna z aranżacjami łazienek prezentująca ceramikę łazienkową producentów: Villeroy & Boch, Koło, Roca, Cersanit oraz ekspozycje armatury łazienkowej Grohe, Hansgrohe, Kludi, Oras. Placówka jest otwarta w godzinach 7-18 (poniedziałek-piątek) oraz 8-14 (sobota).
Firma Femax Sp. z o.o. istnieje na rynku materiałów instalacyjnych, grzewczych oraz wyposażenia łazienek od ponad 16 lat. W jej ofercie znajduje się około 30 tysięcy pozycji asortymentowych pochodzących od ponad 150 producentów. Do odbiorców firmy należą hurtownie, punkty sprzedaży detalicznej (sklepy branżowe), firmy wykonawcze oraz klienci indywidualni. Obecnie firma zatrudnia 80 pracowników w centrali w Gdańsku oraz w oddziałach w Bydgoszczy i Lęborku.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA