Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Od 19 września funkcjonuje nowy, kolejny już salon firmy Glazura Królewska. Obiekt mieści się w Busku--Zdroju przy ul. Dmowskiego. Podobnie jak inne spośród 20 tego typu salonów, nowy obiekt jest prowadzony na zasadzie franczyzy.
Na powierzchni 270 m2 znajdują się tradycyjne rozwiązania wystawiennicze prezentujące kolekcje płytek w formie boksów oraz nietypowa ekspozycja w postaci płytkoteki – biblioteki płytek prezentującej tysiące wzorów krajowych i zagranicznych producentów. Każdą płytkę znajdującą się w płytkotece klient może zdjąć z półki i na specjalnie przygotowanych do tego celu stołach układać własne kompozycje. Ponadto może skorzystać z bogatej bazy elektronicznej projektów – wystarczy, że zeskanuje kod kreskowy umieszczony na interesującym go asortymencie. Może w ten sposób obejrzeć nie tylko wszystkie elementy kolekcji, z której pochodzi wybrana przez niego płytka, ale także wizualizacje i aranżacje pomieszczeń (łazienek, holów czy salonów), przygotowane przez producentów oraz biura projektowe Glazury Królewskiej.
Ponadto w salonie znajduje się biuro projektowe oraz wydzielone strefy przeznaczone wyłącznie do prezentacji ceramiki i armatury. Trzej projektanci oraz sprzedawcy doradzają przy wyborze płytek, ceramiki, a także pomagają przy doborze odpowiednich dodatków.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA